Gündem Haberleri

  Seni aldattım, kendimi öldüreceğim

  Ergün TOS/DHA
  14.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Başka erkeklerle görüştüğü iddiasıyla kocası tarafından cep telefonu alınan ve internet bağlantısı kesilen 27 yaşındaki kadın, “Seni aldattım, çok pişmanım, kendimi öldüreceğim” yazılı not bırakıp kayboldu. Akşam saatlerinde ormanlık alanda kadının cesedi bulundu.

  FETHİYE’de Zeynep Öksüm (27), aşçı eşi Durmuş Öksüm (29) ile arası açılınca 6 yaşındaki oğlunu kayınpederinin evine bıraktı. Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen Durmuş Öksüm, iddiaya göre 9 Temmuz Pazartesi günü Zeynep Öksüm’ün sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden ve cep telefonundan başka erkeklerle görüştüğünü belirledi. Durmuş Öksüm eşinden bir açıklama isteyince ikili arasında tartışma çıktı. 11 Temmuz Çarşamba günü ise Durmuş Öksüm, Zeynep Öksüm’e ait cep telefonuna el koydu, internet bağlantısını da kesti. Zeynep Öksüm, önceki gün öğle saatlerinde eşini arayarak, “Eve gel, seni biriyle tanıştıracağım” dedi. İşinden izin alan Durmuş Öksüm, evde kimseyi bulamadı ama salona bir not gördü. “Seni aldattım, çok pişmanım, kendimi öldüreceğim” yazılı notu okuyan Durmuş Öksüm, polise giderek durumu bildirdi.

  SENİ ALDATTIM ÇOK PİŞMANIM / WEBTV

  Polis, 20.00 sıralarında Fethiye Kalesi’nin yanındaki ormanda Zeynep Öksüm’ün cesedini buldu. İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen, elyazısı, nottaki yazıyla karşılaştırılan Durmuş Öksüm serbest bırakıldı.

  Sırt ve alnında darbe var

  Zeynep Öksüm’ün sırtında ve alnında darbe izleri tespit edildi. Cesedin yanındaki ağaçta da kan izleri ve şarap şişesi vardı. 2’nci bir kişiye ait ayak izi bulamayan polis, Zeynep Öksüm’ün intihar etmiş olabileceği ihtimalini değerlendiriyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı