Gündem Haberleri

  Senetör Edward Kenndy felç oldu

  (ANKA)
  17.05.2008 - 19:45 | Son Güncelleme:

  Demokrat Senatör Edward Kennedy hastanaye kaldırıldı. Felç geçirdiği belirtilen 76 yaşındaki Demokrat Senatör Edward Kennedy, sabah saatlerinde evinde fenalaşarak yere yuvarlandı. Yerel saatle sabah saat 08.19'da evinde düşen ve acil yardım çağrısı yapılan Kenndy’e ilk müdahale evine ulaşan ilk yardım ekipleri tarafından yapıldı.

  Demokrat Senatör Edward Kennedy hastaneye kaldırıldı. Felç geçirdiği belirtilen 76 yaşındaki Demokrat Senatör Edward Kennedy, sabah saatlerinde evinde fenalaşarak yere yuvarlandı. Yerel saatle sabah saat 08.19’da evinde düşen ve acil yardım çağrısı yapılan Kennedy’ye ilk müdahale evine ulaşan ilk yardım ekipleri tarafından yapıldı. Cape Cod’da bulunan bir hastaneye acil olarak sevk edilen senatör Kennedy, daha sonra Massachusetts hastanesine gönderildi.

  Senatörün sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Uğradığı silahlı suikast sonucu hayatını kaybeden eski ABD Başkanı J. F. Kennedy’nin erkek kardeşi olan Edward Kennedy, ABD senatosunda en fazla görev yapan ikinci senatör unvanını taşıyor.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı