Gündem Haberleri

  Şen ola bayram

  Hürriyet Haber
  28.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ANTALYA'da, 9 güne çıkarılan bayram tatilinin hazırlıkları, tüm hızıyla sürüyor. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da kentimiz, Türkiye'nin ünlü sanatçılarının sahne alacağı bayram şenliklerine ev sahipliği yapacak.

  İlk bayram programı, Murat Varol'dan geldi. Ally-Talya Club işbirliği ile hazırlanan bayram şöleninde, iki dev sanatçı konser verecek.

  Convention Center'deki ilk dev konser, bayramın ikinci günü. Nostalji kasetleriyle müzik piyasalarını alt üst eden Muazzez Ersoy, ikinci gece Antalyalı hayranlarıyla buluşacak.

  GÜNDEŞ'Lİ GECE

  Üçüncü gece yine sürpriz bir sanatçı. Varol'un yılbaşı gecesi sahneye çıkarmayı planladığı, ancak rahatsızlığı nedeniyle konseri iptal edilen Ebru Gündeş. Kurban Bayramı'nın ilk günü de genç popçu Cenk Eren'in programı var.

  Uzun bayram tatilinin programı bu kadarla sınırlı değil. Bu sanatçıların yanı sıra, Aydın ve Fatih Ürek'in de tatilin dördüncü ve beşinci gecesi sahne alması bekleniyor. Bu iki sanatçının programı henüz kesinleşmedi.

  35 KONSER

  Söz Ally'den açılmışken... Yaz aylarında Antalya sosyetesinin gözde eğlence merkezi Ally, Kaleiçi'ndeki aynı yerinde, Nisan ayı sonunda hizmete açılacak. Ally'nin resmi açılışı ise, her yıl olduğu gibi, bu yıl da 18 Mayıs'ta yapılacak. Başarıyı yönetici Murat Varol'a, Ally'nin etkinlikleri, işletme sistemi ve eğlence tarzı konularını sordum.

  Önümüzdeki hafta bu konuları netleştirmek için Antalya'ya geleceğini ve açıklık kazanınca da bildireceğini söyledi. Kesin olan tek şey, sezon süresince, Ally Eğlence Merkezi'nde 35 değişik konser programının yeraldığı.

  ‘‘Enfraruj’’

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı