Gündem Haberleri

  Selahattin Demirtaş: Allah'ı kandırmaya çalışan insanlar...

  Hürriyet Haber
  31.07.2015 - 20:07 | Son Güncelleme:

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Taksim'de bir otelde bazı köşe yazarları ve İslami kanaat önderleri gerçekleştirdiği görüşme sona erdi. Demirtaş, yaklaşık 2 saat 15 dakika süren görüşmenin ardından gazetecilere toplantıya ilişkin kısa bir değerlendirme yaptı.

  Demirtaş, görüşmede son derece değerli eleştiri ve önerilerin olduğunu ifade etti. Demirtaş, "Bugün Türkiye'de çok uzun süredir islami gelenekten, islami mücadele içerisinden gelmiş bazı temsilcilerle bir araya geldik. Onları dinledik. Eleştirilerini, önerilerini açık yüreklilikle paylaştılar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

  Yüreğinde Allah korkusu olan ve bu şekilde vicdan taşıyan her insanın vicdanına güvenirim. Ama yaradanın varlığına inanmasına rağmen Allah'ı kandırmaya çalışan insanlar dünyanın en tehlikeli insanlarıdır. Bugün bu vicdanlı kesim ile toplantı yaptık. Onların sesini, toplumdan aldıkları nabzı dinlemeye çalıştık. Partimizin toplantılarında bu eleştirileri, önerileri elbetteki değerlendireceğiz" dedi.

  Selahattin Demirtaş: Allahı kandırmaya çalışan insanlar... Demirtaş: 'Hanginiz evladınızı feda ediyorsunuz'

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı