GeriGündem Seks kaseti varmıs
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seks kaseti varmıs

Bir Amerikan gazetesi, Hillary Clinton'ın, intihar eden sevgilisi Vince Foster ve bir başka kadınla üçlü seks yaparken görüntülendiği video bantları bulunduğunu yazdı.

KASETİN varlığını ortaya atan haftalık Globe gazetesi, yakında üçlüyü seks yaparken gösteren fotoğrafları da yayınlayacağını duyurdu. Gazeteye göre grup seks kaseti, Arkansas'taki bir dağ evinde çekilmiş. Hillary ve Vince Foster olduğu tahmin edilen iki kişi, jakuzide karides yiyip şampanya içerken çırılçıplak bir şekilde görülüyor. Hillary ve Vince, bir süre öpüştükten sonra eve giriyorlar. Görüntülerde, Hillary ve sevgilisi yatakta aşk yaparken, ikinci bir kadın çifte katılıyor ve üçlü grup sekse geçiliyor.

Seks bantlarını izleyen bir kişi, ‘‘Görüntüler biraz karanlık, ama bence kaset gerçek. Aşk yapanlar, Hillary ve Vince’’ dedi. Dağ evinde hizmet veren bir kadının, ‘‘Hillary ve Vince sık sık buraya gelirlerdi. Bir kez onlara yemek götürdüğümde yataktalardı’’ dediği de ifade edildi. Ancak, söz konusu kadının, daha önce yalan makinesinde test edildiği ve doğru söylemediği belirlenmişti. Aynı hukuk firmasının ortakları olan Hillary ile Vince Foster'in çılgın aşkları daha önce de birkaç kitapta yer aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle