Gündem Haberleri

  Şehit uzman çavuş İlker Tosun memleketine uğurlandı

  Sekvan KÜDEN/ŞIRNAK-DHA-AA
  13.10.2015 - 13:07 | Son Güncelleme:

  Şırnak’ın Cudi Dağı’nda dün PKK’lı teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş İlker Tosun için Şırnak’ta tören düzenlendi. Şehit Uzman Çavuş Tosun’un cenazesi, törenin ardından memleketi Aksaray’a gönderildi.

  Cudi Dağı’nda PKK’lı teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyon sırasında açılan ateşle şehit olan Uzman Çavuş İlker Tosun için 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’nda uğurlama töreni düzenlendi. Törene, Şırnak Valisi Ali İhsan Su, 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Abdullah Baysar, askerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  ŞEHİT İÇİN KAPADOKYA HAVALİMANI'NDA DA TÖREN DÜZENLENDİ

  Şehit uzman çavuş İlker Tosun memleketine uğurlandı

  Tosun'un naaşı, Şırnak'tan askeri uçakla Kapadokya Havalimanı'na getirildi. Türk bayrağına sarılı tabutla askerlerin omuzlarında aprona taşınan şehit için havalimanında tören düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından şehit Tosun'un cenazesi, karayoluyla memleketi Aksaray'a gönderildi.

  Törene, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Alkaya, Aksaray İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Levent Ölmez, Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu ile öteki yetkililer katıldı.

  Şehit uzman çavuş İlker Tosun memleketine uğurlandı
  Şehit uzman çavuş İlker Tosun memleketine uğurlandı Şırnak'ta çatışma: Bir asker şehit


  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı