Gündem Haberleri

  Şehit polis Sivri, izinler kaldırılmasıyla dün Kırıkkale’de nişanlanacaktı

  Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)
  27.07.2015 - 07:24 | Son Güncelleme:

  İSTANBUL’da bir gruba müdahale sırasında düzenlenen silahlı saldırıda polis memuru Muhammet Fatih Sivri’nin şehit olduğu haberi, Kırıkkale’deki baba ocağına ateş gibi düştü. Şehit polis Sivri’nin, dün yapılması planlanan nişan töreninin poliste izinlerin iptal edilmesi nedeniyle ertelendiği öğrenildi.

  İstanbul Gazi Mahallesi görev yaparken açılan ateş sonucu polis memuru Muhammet Fatih Sivri’nin şehit olduğu haberi, Kırıkkale’deki yakınlarını yasa boğdu.

  Şehit polis Sivri, izinler kaldırılmasıyla dün Kırıkkale’de nişanlanacaktı

  Acı haberi aileye Kırıkkale Emniyet Müdürü Hasan Onar, beraberinde sağlık görevlileri ile giderek verdi.

  Şehit polis Sivri, izinler kaldırılmasıyla dün Kırıkkale’de nişanlanacaktı
  Anne ve babası daha önce haberi alıp İstanbul’a hareket ettiği belirtilen şehit Sivri’nin Bahçelievler Mahallesi’ndeki Özyurt apartamınındaki baba ocağı taziye ziyaretine gelen yakınları ve komşuları ile dolup taştı. sinir krizi geçiren bazı yakınlarına hazır bekletilen ambulansta sağlık görevlileri müdahale etti.

  NİŞAN TÖRENİ ERTELENDİ

  Yakınlarının iddiasına göre 5 Eylül’de evlenecek olan Muhammet Fatih Sivri’nin dün nişan töreninin yapılmasının planlandığı, ancak İstanbul Emniyeti’nde izinlerin iptal olması nedeniyle bu katılamayacağından bu törenin de ertelenhdiği öğrenildi.

  Şehit polis Sivri, izinler kaldırılmasıyla dün Kırıkkale’de nişanlanacaktı

  Polis Memuru Muhammet Fatih Sivri’nin cenazesinin bugün ikindi namazına müteakip Nokta camiinde kılınacak namazdan sonra Kırıkkale şehitliği’nde toprağa verileceği belirtildi.

  İSTANBUL EMNİYETİ'NDEN AÇIKLAMA

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Şehit Polis Memuru Muhammet Fatih Sivri için yazılı açıklama yaptı.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Muhammet Fatih Sivri'nin, Sultangazi ilçesi Gazi Mahallesi'nde çıkan olaylara müdahale sırasında yapılan silahlı saldırı sonucu yaraladığı, kaldırıldığı Gaziosmanpaşa Taksim İlkyardım Hastanesindeki müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu kaydedildi.

  Açıklamada ayrıca Şehit Polis Memuru Muhammet Fatih Sivri'nin naaşının bugün 12:00'de İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi'nde yapılacak törenin ardından, defnedilmek üzere memleketi Kırıkkale'ye uğurlanacağı bildirildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı