Gündem Haberleri

  Şehit polis memuru Arısoy, 3,5 ay önce Mardin'e atanmış

  Serdar ÖZGÜR/KARAMAN, (DHA)
  04.10.2011 - 14:11 | Son Güncelleme:

  Mardin’in Kızıltepe İlçesi’nde Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne ait 'Akrep' adı verilen ve içinde 5 polis memurunun bulunduğu aracın devrilmesi sonucu şehit olan 4 polis memurundan 28 yaşındaki Kuddusi Arısoy’un, Karaman’daki baba evine ateş düştü.

  Evli ve 1 çocuk babası olan Kuddusi Arısoy, 6 yıllık polis memuruydu. İlk görev yeri olan İstanbul’dan sonra yaklaşık 3.5 ay önce Mardin’e atanan Arısoy, 4 yıllık eşi 27 yaşındaki Döndü Danış Arısoy ile 3 yaşındaki kızı İncinaz Arısoy’u da yanında götürdü.

  ŞEHİT POLİS KUDDUSİ ARISOY'DAN GERİYE BU FOTOĞRAFLAR KALDI

  Şehit polis memuru Kuddusi Arısoy’un, Karaman’da oturan babası 57 yaşındaki Tahir Arısoy ve annesi 55 yaşındaki Ayfer Arısoy’a oğullarının şehit düştüğü haberini Karaman İl Emniyet Müdürü Lütfi Sönmez verdi. Oğlunun şehit olduğunu öğrendikten sonra sinir krizi geçiren Ayfer Arısoy’a, hazırda bulunan sağlık görevlileri müdahale etti.

  Oğlu Kuddusi Arısoy ile yaklaşık bir hafta önce telefonla görüştüğünü belirten Tahir Arısoy da "’Sağlığının ve durumunun iyi olduğunu, her hangi bir sıkıntısının olmadığını söyledi. Trafik kazası sonucu şehit olduğu haberini aldık. Ne diyebilirim, bu bir kaza. Allahın verdiği canı, allah alır. Bize de sabretmek düşer” dedi.

  Şehit polis Kuddusi Arısoy’un cenazesi bu akşam saatlerinde Karaman’a getirilecek ve yarın törenle toprağa verilecek.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı