Gündem Haberleri

  Şehit Astsubay ölüm yıldönümünde unutulmadı

  Hürriyet Haber
  10.10.2008 - 13:57 | Son Güncelleme:

  Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı, 4 yıl önce Şırnak'ta şehit olan astsubay üstçavuş İsmail Tetik'in ailesini ziyaret etti.

  Vali Çalışıcı, Özel Kuvvetler Komutanlığında görev yaparken terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda Şırnak'ta şehit olan Astsubay Üstçavuş İsmail Tetik'in (25) Kurtuluş Mahallesi'nde oturan eşi Kader ve 6 yaşındaki kızı Nursena ile ölüm yıl dönümünde bir araya geldi.

  Terörün dini, dili, ırkı olmadığını, Türk Silahlı Kuvvetleri ve güvenlik güçlerinin ülkenin bölünmez bütünlüğünü bozmaya çalışan hain terör örgütü ve yandaşlarına aman vermeyeceğini belirten Vali Çalışıcı, ateşin düştüğü yeri yaktığını kaydetti.

  Çalışıcı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu, İsmail Tetik'i şehit oluşunun 4. yılında rahmetle andıklarını söyledi.

  Şehit İsmail Tetik'in eşi Kader Tetik de terör belasının bitmesi gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:
  “Başka ocaklar sönmesin. Kızımı her gün fotoğraflarıyla avutuyorum. Vatansızlara inat hep 'vatanım sağ olsun' diyorum. Bu yıl eşimin şehit oluşunun 4. yıl dönümü. Fakat şehidime, sevgilime sevgim hiçbir zaman bitmedi. Kızım Nursena babasından geriye kalan bordo beresini her akşam giyerek babasının resimleriyle konuşmaya çalışıyor. Babasının aldığı bebeklerle oynuyor.”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı