Gündem Haberleri

  Şehidin baba ocaeğına ateş düştü

  Ozan URAL - İSTANBUL DHA
  16.09.2012 - 21:42 | Son Güncelleme:

  Hakkari'de şehit düşen Erhan Bulut'un Bahçelievler'deki baba ocağına ateş düştü. Şehidin oturduğu apartman ile sokak ve caddeler Türk bayraklarıyla donatıldı.

  Hakkari Çukurca Karayolu'na PKK'lılar tarafından döşenen mayının patlatılmasıyla şehit olan 4 askerden Komando Er Erhan Bulut'un Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Rüya Sokak Divriği Apartmanı'nda oturan ailesi, gelen acı haberle yıkıldı. Tekstil işçisi baba Cevdet Bulut'un 3 çocuğundan biri olan Erhan Bulut'un artan terör olayları yüzünden tecilini bozdurarak askere gittiği öğrenildi. 23 yaşındaki Bulut'un askerliği bir an önce bitirmek için yıllık izne gelmediği belirtildi. Mahallesinde sessizliği ve efendiliğiyle tanınan Erhan Bulut'un babası Cevdet Bulut, "Şehit babası ne yapabilir düşünün. Söyleyecek şey bulamıyorum. Kelimelerim tarifsiz" dedi.

  Taziye ziyaretleri için Bahçelievler Belediyesi tarafından şehit evinin önüne masa ve sandalye getirildi. Siyasiler ve mülki erkanın şehit evini ziyaret ettiği belirtildi. Bulut için akşam saatlerinde Kur-an'ı Kerim okutuldu. Şehit erin bir gece önce telefonla görüştüğü ailesine, "Yarın yine operasyona gidecek ekip için seçtiler" dediği belirtildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı