Gündem Haberleri

  Seda Pakize'nin önünü kesti mi

  Hürriyet Haber
  02.10.2007 - 12:05 | Son Güncelleme:

  Yapımcı Hasan Bora, Pakize Suda'nın önünü Seda Sayan kesti deyince kıyamet koptu.

  Seda Sayan'ın fotoğrafları için tıklayın...


  Yapımcı Hasan Bora, şok iddialarına bir yenisini daha ekledi. Kanal D'deki Dobra Dobra programında, Pakize Suda'nın önünü Seda Sayan'ın kestiğini söyledi. Bora, Suda'nın o dönem hakettiği yerde olmamamasının nedeninin de Sayan olduğunu söyleyince kıyamet koptu.

  Canlı yayına telefonla bağlanan Seda Sayan, Pakize Suda'nın ünlü olduğu dönemlerde kendisinin Kadırga sokaklarında dolaşan genç bir kız olduğunu anlattı. Suda ile çalıştığı dönemlerde kendisinin uvertür olduğunu ve alt kadrodaki birinin üst kadroya müdahale edemeyeceğini anlatan Seda Sayan, "Siz delirdiniz mi? Komik olmayın halüsinasyon görüyorsunuz, bunları da insanlara malediyorsunuz. Bitmiş insanlar ancak oturup da bir şeyler yapan insanları eleştirirler. Ayıp. Pakize Suda'nın yaşı, tecrübesi nerde benim ki nerde. Ayıptır" diyerek telefonu aniden kapattı.

  Hasan Bora'ya inanmıyorum

  Seda Pakizenin önünü kesti mi
  Hasan Bora, şu anda reyting için de insanların birbirlerinin önünü kestiğini söyleyerek "Kimse zembille gökten inmedi. Herkes bir kuvvetle güçle geldi. Rahmetli Zeki Müren, Ersoy'u çıkartmamak için ne kadar uğraştı." diyerek daha fazla açıklama yapmak istemedi. Pakize Suda da Hasan Bora'ya inanmadığını ve Seda Sayan'ı çok sevdiğini, mert bir insan olduğunu ve kendisi için önemli olduğunu söyledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı