GeriGündem Scorpions'dan veda konseri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Scorpions'dan veda konseri

Scorpions'dan veda konseri
refid:14842526 ilişkili resim dosyası

Hafızalardan silinmeyecek ve bir daha tekrarı olmayacak bu tarihi buluşma için yerinizi şimdiden ayırtın.

Scorpions

NEREDE: Maçka Küçükçiftlik Park
NE ZAMAN: 02.10.2010 / 20:00
NE KADAR:Normal: 78,00 TL
                        Sahne Önü: 200,00 TL
 

 

Son albümlerinin piyasa çıkması ve 3 sene boyunca 5 kıtayı kapsayan Mammoth turnesi sonrasında Dünyanın en büyük Rock gruplarından SCORPIONS, kariyerine son verecek.

“Geçtiğimiz aylarda yeni albümümüz üzerinde çalışırken, çalışmamızın hala ne kadar yaratıcı &güçlü olduğunu ve birlikte olmaktan hala çok büyük keyif aldığımızı fark ettik” diyor Klaus Meine ve ekliyor “SCORPIONS’un sıra dışı kariyerini yüksek bir noktada sonlandırmak istedik. Müziğe olan tutkumuzun hala ilk günkü kadar güçlü olduğu için şükran borçluyuz”

“3 sene boyunca 5 kıtada sürecek turnemiz inanılmaz olacak” diyor Rudolf Schenker “ Böylelikle dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızla son kez buluşup onlara veda edebileceğiz” ve ekliyor…
“Müziğe başladığım ilk gün birçok hayalim vardı.. Ve bugüne dek hayal edebileceğimden çok daha fazlasını gerçekleştirdim”
40 yıllık müzik serüvenleri boyunca SCORPIONS 100 milyondan fazla albüm sattı ve birçok ödülü evine taşıdı.Scorpionsdan veda konseri

Efsanevi “Wind Of Change” parçaları Demir Perde’nin yıkılışının marşı haline geldi. “Send Me An Angel”,”Still Loving You”,”Hurricane”,”Always Somewhere”,”Humanity” ve daha birçok ölümsüz parça tüm Dünyada yüz milyonlarca müzikseverin kalbinde fırtınalar estirdi.

SCORPIONS’un ülkemizdeki hayranlarıyla gerçekleştireceği son buluşma ise 02 Ekim Cumartesi akşamı Maçka Küçükçiftlik Parkında gerçekleşecek.

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle