Gündem Haberleri

  SBS, Inet-tr 2001'de "e-Türkiye" kavramını tartıştı

  Hürriyet Haber
  08.11.2001 - 15:23 | Son Güncelleme:

  Türkiye'de internet ile ilgili grupları biraraya getirerek internet teknolojilerinin gelişimini ve toplumsal verimliliği artırmayı amaçlayan toplantılar organize eden Inet-tr'nin, bu yıl 1-3 Kasım 2001 tarihlerinde düzenlediği "VII. Türkiye'de İnternet Konferansı" Programına Siemens Business Services (SBS) de katıldı.

  SBS, "Türkiye'yi Internete Taşıyalım" teması çerçevesinde "E-Türkiye+" kavramının tartışıldığı Inet-tr 2001'de, ulusal ve uluslararası çerçevede  gerek kamu alanında gerekse özel sektörde yürüttüğü çalışmalarını katılımcılara aktardı.

  Inet-tr 2001'e gerçekleştirdikleri katılım konusunda açıklama yapan SBS Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan; "Inet-tr'nin bu yıl gerçekleştirdiği konferanslar ve seminerler gerek ana konuları gerekse katılımcı şirketleri açısından SBS'in vizyonuna ve çalışmalarına paralellik göstermektedir. SBS Türkiye olarak vizyonumuz Türkiye'yi bilgi toplumuna götüren yolda önemli çalışmalar gerçekleştirmektir. Bu açıdan bakıldığında da gerek özel sektörde gerekse kamu alanında kendi adımıza hayata geçirdiğimiz fazlası ile proje olduğunu düşünmekteyiz.  Bunun için yerel ve global alandaki deneyimlerimiz bizim için önemli bir rehber görevi oluşturmakta." dedi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı