GeriGündem Sayısal tahlilisi 4.6 milyonluk ikramiyesini aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sayısal tahlilisi 4.6 milyonluk ikramiyesini aldı

Sayısal Loto’da geçen hafta yapılan çekilişte, Türkiye'de bugüne kadar şans oyunlarında bir kişiye verilen en büyük ikramiye olan 4.6 milyon YTL'yi kazanan tahlilinin kim olduğu belirlenemezken, parası, vekalet verdiği Ziraat Bankası İzmir Şube Müdürü tarafından bugün Ankara'da alındı.

İki haftadan bu yana devreden büyük ikramiyeyi kazanan kuponun, İzmir’in Kemalpaşa İlçesi’nde 39 yaşındaki Mesut Gündoğdu tarafından işletilen ‘Öyküm Büfe’deki makinede oynandığı ortaya çıktı. Kemalpaşa İlçesi'nde bir talihlinin 4.6 milyon YTL ikramiyeyi tek başına kazandığı haberi ilçede heyecan yarattı. Tahilli Kemalpaşalı'nın kuponunu yatırdığı bayi Mesut Gündoğdu, 8 yıldan bu yana büfecilik yaptığını Sayısal Loto bayii olduktan sonra çok sayıda ikramiye dağıttığını belirtti.

İlçede büyük ikramiyenin kime çıktığı konuşulurken, talihli bugün çekini, vekalet verdiği İzmir Ziraat Bankası Müdürü aracılığıyla Ankara Milli Piyango İdaresi Bölge Müdürlüğü Sayısal Loto Daire Başkanı Ayhan Sümer'den aldı. Tahlilinin orta yaşlarda esnaf olduğu ve Kemalpaşa'da oturduğu öne sürüldü. Tek başına büyük ikramiyeyi kazanan tahlilinin tam kuponu makineye oynattığı ve 5'inci kolonda şanslı numaraları yakaladığı ortaya çıktı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle