Gündem Haberleri

  14 Ekim Sayısal Loto sonuçları | Milli Piyango sonuç sayfası

  Hürriyet Haber
  15.10.2017 - 10:08 | Son Güncelleme:

  Sayısal Loto çekilişinin 14 Ekim tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında bu hafta 6 sayıyı da doğrı bilen 1 kişi büyük ikramiyeyi kazandı. Büyük ikramiyeyi kazanan kişi Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinden çıktı. Peki büyük ikramiye hangi sayılara çıktı? İşte Sayısal Loto sonuçları ve detayları!

  Sayısal Loto sonuçları için araştırmalar sürüyor. 1092 hafta Sayısal Loto çekişinin 14 Ekim tarihli sonuçları dün akşam canlı yayında açıklandı, şanslı sayılara Milli Piyango idaresinin resmi sayfası üzerinden de duyuruldu. Altı şanslı numarayı doğru şekilde tahmin eden talihli Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinden çıktı. Peki Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

  Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında bu hafta 1 kişi büyük ikramiyeyi kazandı. Büyük ikramiyeyi kazanan kişi Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinden çıktı. Büyük ikramiyeyi kazanan kişi 1.726.350,55 TL'lik ikramiyenin sahibi oldu.

  04 06 12 33 34 45

  MİLLİ PİYANGO SONUÇ SAYFASI

  SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

  Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişlerinde; 3 bilenler, 4 bilenler, 5 bilenler ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanırlar. İkramiye almaya hak kazanan talihliler içerisinden;

  6 bilenler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden,
  5 bilenler Milli Piyango İdaresi şubelerinden ya da loto bayilerinden,
  3 bilenler ve 4 bilenler de loto bayilerinden ikramiyelerini alabilirler.

  İkramiye kazanan talihliler, bir yıl içinde ikramiyesini almalıdır. Bir yıl sonunda alınmayan ikramiye tutarları zaman aşımına uğrar. Zaman aşımına uğrayan ikramiyeler için de talihlilere ödeme yapılmaz. Çekilişlerde 6 bilen çıkmazsa ikramiye bir sonraki hafta 6 bilen talihliye verilmek üzere devreder.

  SAYISAL LOTO HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

  Sayısal Loto çekilişlerine 18 yaşından küçük olanlar katılamaz. Katılmış olsalar bile ikramiye ödemesi yapılmaz. Çekilişlerde kolonlar doldurulurken işaretlemeler dik olarak yapılmalı ve kırmızı kalem kullanılmamalıdır. Sayısal Loto için katılım sınırı yoktur. Katılımcılar istedikleri sayıda kolon doldurarak çekilişe katılım sağlayabilirler. Çekiliş kuponu aşırı ısıya karşı korunmalıdır. Çünkü kupon üzerinde bozulmalar meydana gelebilir. Oynanan kolon iptal edilmek istendiğinde, kolon altında bulunan iptal kutucuğunun işaretlenmesi yeterlidir.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı