GeriGündem Sayısal Loto sonuçları yayımlandı! İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sayısal Loto sonuçları yayımlandı! İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları yayımlandı! İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları 1108. hafta çekilişi tamamlandı. 1 milyon 881 bin liralık büyük ikramiye, şanlı numaraları bilen çıkmayınca gelecek haftaya devroldu. Milli Piyango İdaresi'nden alınan bilgilere göre Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre 5 bilen 201 kişi 3 bin 940 lira, 4 bilen 9 bin 195 kişi 65 lira, 3 bilen 159 bin 846 kişi ise 10 lira 50 kuruş ikramiye almaya hak kazandı. İşte 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları bilgisi

Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Her hafta cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa zengin olma umudu yaşatan Sayısal Loto sonuçlarının bu haftaki kazandıran numaraları belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı olarak çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kazanan şanslı kişi çıktı mı merak ediliyor. İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 881 bin 72 lira 11 kuruş ikramiye devretti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 201 kişi 3 bin 940 lira 90'ar kuruş, 4 bilen 9 bin 195 kişi 65 lira 10'ar kuruş, 3 bilen 159 bin 846 kişi 10 lira 50'şer kuruş ikramiye kazandı.

Çekilişte, 3 milyon 69 bin 98 lira 40 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan kamuya KDV olarak 1 milyon 968 bin 231 lira 13 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 1 milyon 100 bin 37 lira 89 kuruş aktarılacak.

8, 14, 31, 34, 38, 41

Sayısal Loto sonuçları yayımlandı İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları

SAYISAL.LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Sayısal Loto'nun bu haftaki çekiliş sonuçlarıına göre 6 bilen 1 kişi 4 milyon 43 bin 548 liranın sahibi oldu. Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin kuponunu İstanbul'un Kadıköy ilçesinden satın aldığı bildirildi. Öte yandan çekilişte 5 bilen 149 kişi 6 bin 7 lira 80 kuruş, 4 bilen 8 bin 728 kişi 77 lira 20 kuruş, 3 bilen 164 bin 436 kişi 11 lira 55 kuruşluk ikramiye kazandı.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

* (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

* (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

* (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle