GeriGündem Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı rakamları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

Milli Piyango İdaresi tarafından Ankara'da gerçekleştirilen çekilişle birlikte Sayısal Loto sonuçlarında bu haftanın kazandıran numaraları belli oldu. Her hafta büyük heyecan yaratan Sayısal Loto'da bu hafta kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

 4, 9, 22, 28, 29, 47

Sayısal Loto sonuçları açıklandı... 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı

SAYISAL LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

SAYISAL.LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle