Gündem Haberleri

  Satanistleri özel ekip araştıracak

  Hürriyet Haber
  30.01.2002 - 07:58 | Son Güncelleme:

  Üsküdar Amerikan Lisesi öğrencisi Lara Falay'ın intiharıyla tekrar gündeme gelen Satanistler, İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde kurulan özel bir ekip tarafından araştırılacak.

  Çalışmaların başına ise İstanbul'daki Hizbullah operasyonu ve Üzeyir Garih cinayetinin ardındaki sis perdesinin aralanmasında önemli rol oynayan İstihbarat Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Niyazi Palabıyık getirildi. Üst düzey bir emniyet yetkilisi, ‘‘Yapılacak operasyonlarda, kamuoyu polisi, uzun saçlı ve dövmeli kişileri kontrol ederken görmeyecek’’ dedi.

  SATANİZMİN GERÇEK YÜZÜ KANAL D'DE

  Kanal D'nin gündem yaratan haber programı Haber Özel'te bu hafta ‘‘Satanizm’’ olarak adlandırılan sapkın düşüncenin arkasındaki fuhuş ve uyuşturucu gerçeği ortaya konuyor. Kanal D'de bu gece saat 22.30'da yayımlanacak Haber Özel, bir zamanlar satanizmin labirentleri içinde kaybolmuş A.Ç. adlı bir gençle konuşmayı başardı. A.Ç.'nin iddiasına göre Satanistler bir ahtapot gibi gençlerimizi sarıp yok ediyor. Arkadaşlarıyla birlikte her ayın 3'ünde ve 13'ünde şeytan için ayinler düzenlediklerini söyleyen A.Ç, bu sözde ayinlerde bakire kızlara Satanist erkekler tarafından tecavüz edildiğini belirtiyor. A.Ç, programda yaşamlarının baharında intiharı seçen körpe bedenlerin beraberinde götürdüğü bir sırrı da açıklıyor. Genç adamın iddiasına göre her şey Satanist grupların kendilerine ‘‘Baba’’ adını veren liderlerinde düğümleniyor. Baba'lar sözde tarikatları içinde güç kazanmak için müritlerini intihar etmeye zorluyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı