Gündem Haberleri

  Şaron'un yarın uyandırılması planlanıyor

  A.A.
  07.01.2006 - 18:32 | Son Güncelleme:

  İsrail Başbakanı Ariel Şaron'un doktorları, Şaron'un beyin fonksiyonlarının incelenmesi için yarın öğleden sonra, suni olarak başlatılmış komadan çıkarılabileceğini belirtti.

  İsrail televizyonunun haberinde, doktorların yarın sabahtan itibaren Şaron'a uygulanan anestezi dozunu azaltmaya başlamayı tasarladıkları belirtildi.
  Şaron'un doktorlarından biri de, Şaron'un bugün yapılan beyin taramasının sonucunun dünküne göre daha iyi olduğunu söyledi.
  Hastane yönetiminin yaptığı son açıklamadaysa başbakanın sağlık durumunun hala “kritik” olduğu belirtildi. Yetkililer, Şaron'un hayati tehlikesinin sürdüğünü, beyin fonksiyonlarıyla ilgili gelişme olup olmadığını söylemek için erken olduğunu kaydettiler.
  İsrail televizyonunda yayınlanan bir haberde, doktorların son ameliyattan sonra Şaron'un akciğerinde “anormallik” saptadığı bildirildi. Röntgen filmlerinde saptanan anormalliğin nedeninin henüz belirlenmediği kaydedildi.
  Bu arada, Ürdün Kralı Abdullah'ın, İsrail'de başbakanlık görevini vekaleten yürüten Ehud Olmert'i arayarak, Başbakan Ariel Şaron'un sağlık durumuyla ilgili bilgi aldığı belirtildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı