Gündem Haberleri

  Şarkıcının fırlattığı frizbi hayranını iktidarsız bıraktı

  Hürriyet Haber
  18.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD'nin dünyaca ünlü country şarkıcısı Kenny

  Rogers, şu sıralar çok ilginç bir davayla uğraşıyor. Bir hayranı Rogers'ın fırlattığı bir frizbinin kendisini iktidarsız bıraktığını öne sürerek 2 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

  COUNTRY şarkıcısı Kenny Rogers, 28 Ekim 1999 tarihinde Dallas'taki Adams Mark Hotel'de sahnedeydi. 62 yaşında olmasına rağmen mükemmel bir sahne performansı sergileyen Kenny Rogers, son zamanlarda her konserinde yaptığı gibi, elindeki frizbiyi seyircilere doğru fırlattı.

  Şarkıcının elinden hızla çıkan frizbi, salonda asılı bir avizeye çarptı. İşte bu sırada kimsenin ihtimal vermediği olay gerçekleşti ve frizbinin çarptığı avize, büyük bir hızla yere düştü. Neredeyse imkansız diye nitelendirilebilecek bu kaza sırasında Kevin O'Toole adlı bir Kenny Rogers hayranı yaralandı.

  Kazadan 'ciddi' sayılamayacak yaralarla kurtulan Kevin O'Toole, daha sonra tuhaf olayın kendisinde büyük bir hasara yol açtığını anladı. Doktorlara göre O'Toole, artık iktidarsızdı.

  Bunun üzerine avukatıyla görüşen Kevin O'Toole, yıllardır şarkılarını keyifle dinlediğini belirttiği Kenny Rogers aleyhine tam 2 milyon dolarlık bir tazminat davası açtı.

  Dava dilekçesinde Kevin O'Toole özetle şunları söyledi: ‘‘Rogers, konser sırasında dikkatsiz bir şekilde elindeki frizbiyi balo salonundaki izleyicilerin üzerine doğru fırlattı. Fribzinin çarptığı avize, bir anda yerinden koptu ve üzerime düştü. Bu kazadan sonra eşime karşı kocalık vazifemi gerçekleştiremedim.’’

  Kenny Rogers veya yasal temsilcileri, henüz dava hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı