GeriGündem Şarkıcı Günel adliyede
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  41
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şarkıcı Günel adliyede

Şarkıcı Günel adliyede
refid:13600823 ilişkili resim dosyası

EBRU Gündeş’in erkek arkadaşı, işadamı Reza Zarrab, eski sevgilisi Azeri şarkıcı Günel Zeynelova tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürdü. Reza Zarrab, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bugün savcıya ifade veren Günel Zeynelova ise suçlamayı kabul etmedi.

GÜNEL FOTOĞRAFLARI 

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI

Günel Zeynelova ile çocukluk aşkı işadamı Reza Zarrab’ın 8 yıl süren ilişkileri 2008 yılının Eylül ayında sona erdi. Reza Zarrab, o dönem sevgilisinden ayrılan Ebru Gündeş’e gönlünü kaptırdı.

Ancak Günel Zeynelova ve yakınlarından sürekli ölüm tehditleri aldığını öne süren Reza Zarrab, avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. İran asıllı playboy Reza Zarrab dilekçesinde Ebru Gündeş ile olan ilişkisine zarar vermek için Günel Zeynelova ile ailesinin her yolu denediğini ileri sürdü. Reza Zarrab'nin iddiasına göre Günel Zeynelova ve ailesi önceleri internet sitelerinden yalan haberler yayınlattı. Bunu başaramayacaklarını anlayınca tehdit yoluna gitti. Can güvenliği bulunmadığını iddia eden Reza Zarrab'ın avukatı dilekçede şunları ileri sürdü:

"Şüpheli Rahman Zeynelova (baba), bir internet sitesinin sahibi olan Tunç Erden Yakar ve müvekkilimin yanında çalışmakta olan Turgut Happani’yi arayarak, müvekkilimi öldüreceğini, kafasına sıkacağını belirtmiş. Anna Zöhre Zeynelova da (anne) müvekkilimi arayarak aynı tehditleri tekrarlamıştır. Günel ve ailesi hala Arkon Residance’daki dairemde kalıyor. Tüm ikazlara rağmen daireyi boşaltmadılar. Her alanda sergiledikleri kötü niyet ve sömürü amaçlı yaklaşımları kontrolden çıkmış drumudadır. Türkiye’de kalmak için müvekkilimden başka seçeneği olmayan bu kişiler artık daha fazla menfaat elde edemeyeceklerini anlayınca, kaybedecekleri birşeyleri olmaması nedeniyle son derece büyük tehlike arz etmektedirler. Müvekkilim hayati tehlike taşımaktadır ve şüphelilerin bu uğurda artık hiçbir şekilde çekincelerinin kalmadığı apaçık ortadadır.

Günel Zeynelova Türk vatandaşı değildir. Türkiye’de izinsiz çalışıyor. Müzik albümü ve televizyon programları yaparak haksız kazanç elde ediyor. Günel Zeynelova ile yakınlarının her an yurt dışına kaçma tehlikeleri bulunuyor. Suç işlemeye son derece büyük temayülleri olduğu tartışmasızdır. Günel Zeynelova sağlıklı olmayan bir ruh hali sergiliyor. Akıl almaz seneryolarla Zarrab’ın ilişkisini bozmaya çalışıyor. Günel’in kendi gönderdiği çiçeğe Reza Zarrab’ın adını yazdı. Kendi apartmanının yanındaki binada bulunan stüdyoya girişinin fotoğraflarını çektirerek, Zarrab’ın kendi evine geldiğini yalanını uydurdu.”

O BENİ TEHDİT ETTİ

Günel Zeynelova, savcılıkta verdiği ifadesinde ise şunları söyledi:

"Reza ile ilişkim onun söylediği tarihte bitmedi. 21 Ekim 2008 tarihinde Ataköy Marina’daki doğum günü partime geldi. Başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendiğimde ilişkimi bitirdim. Ancak peşimi bırakmadı. Hala kiramı ödediği doğrudur. Kira kontratı kendi adına olduğundan ödüyor, olabilir. Ayrıldıktan sonra ödememesi gerektiğini söyledim, fakat o ödemeye devam etti çünkü benimle barışma ümidi vardı. Basında yaptığım açıklamalardan dolayı, bu hususlar örtbas etmek için benim ve ailemin hakkında tehdit yalanını uydurdu. Ben, onu daha önce beni tehdit ettiği iddiasıyla Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulundum. Ben de arabası vardı. Ayrılmadan 4-5 gün önce arabasını Turgut ismindeki şahsa verdim. Bu kişi arabayı almak için evime geldi. Bana Rıza’nın kontratı kendi üzerime almamı söylediğini söyledi. Ben de kabul ettim"

Azeri kızı Günel çıkışta basın mensuplarının, "Ölüm tehdidi iddiası için ne diyeceksiniz?" şeklindeki soruya cevap vermeden adliyeden yürüyerek ayrıldı.

İranlı işadamı Reza Zarrab'ı savcılığa sunduğu dilekçesinde, Günel ve yakınlarının kendisini tehdit ettiğini, Günel'in Arkon Residance'taki dairesinden tüm ikazlara rağmen daireyi boşaltmadığı belirtilmişti. Dilekçenin sonuç bölümünde ise Günel ve yakınları hakkında kamu davası açılarak cezalandırılmaları istenmişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle