Gündem Haberleri

  "Sarı papatyamla 7/24 beraberiz"

  Hürriyet Haber
  27.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya 'Sarı papatyam' diye hitap eden Tolgahan Sayışman, sürekli bir arada olmaktan hiç şikayetçi değil: "Çok uyumluyuz ve çok iyi anlaşıyoruz..."

  HER YERDE BİRLİKTELER (FOTO-GALERİ)

  Tolgahan Sayışman, sevgilisi Serenay Sarıkaya ile hem evde hem işte birlikte olmaktan çok memnun olduğunu söyledi. "Sarı papatyam ile 7/24 beraberiz" diyen oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

  DÜZGÜN BİR İKİLİYİZ            

  "Çok uyumlu bir çiftiz. Serenay'la her gün, her saat birlikteyiz. Uyumsuz olsak zaten 7/24 sürdüremezdik. 'Lale Devri'nin setinden çıktıktan sonra da, birlikte bir şeyler yapmak istiyoruz. Bu da ne kadar iyi anlaştığımızı gösteriyor." Serenay Sarıkaya da, "İlişkimizi lanse etmek gibi bir derdimiz yok. Sürekli bir arada olmamıza rağmen yıpranmamayı, doğru ve düzgün bir ikili olmamıza bağlıyorum" diyerek Sayışman'ı doğruladı.

  'DÖVÜŞÇÜ'YÜ İZLEDİK      

  Birlikte sinemaya gitmeyi ve yemek yemeyi sevdiklerini belirten Sarıkaya, son olarak 'Dövüşçü' filmini izlediklerini söyledi. İşlerinin yoğunluğundan dolayı mutfağa giremediğini hatırlatan genç oyuncu, "Koşuşturma olduğu için devamlı dışarıda yiyoruz" dedi.  

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı