Gündem Haberleri

  SAP, grup ruhunu Teamworks ile tazeledi

  Hürriyet İnternet
  25.01.2006 - 10:05 | Son Güncelleme:

  Firmalara açıkhava eğitimleri ve kurumsal çözümler sunan Teamworks, 2005 yılı boyunca pek çok kuruma eğitim verdi. Teamworks, yılın son etkinliğini de SAP Türkiye için düzenledi. Yapılan keyifli açıkhava etkinliğinde Teamworks, SAP çalışanlarının, zorlu doğa koşullarında ekip ruhunu canlı tutmalarını sağladı.

  Şirketlerde verim artışı ve sinerji yaratma hedefiyle kurumları doğa ile buluşturan Teamworks, 2005 yılı boyunca çok sayıda kuruma açıkhava (outdoor) etkinlikleriyle hizmet verdi. 2005 yılının son etkinliği ise SAP Türkiye ofisi çalışanları için düzenlendi. Teamworks'ün Şile Doğa Club'da hazırladığı etkinlik boyunca, SAP Türkiye'nin 52 çalışanı, zorlu koşullarda yüksek performanslı bir takım olmanın keyfini yaşadı.

  Sabah 9:30'da telsiz, pusula, GPS, harita ve yol notları ile birlikte, etkinlik hakkında bilgi de alan ekipler, ilk zorlu sınavlarını, kullanacakları araçların anahtarlarını ele geçirmeye çalışırken verdiler. Daha sonra gün boyunca, 4x4 off-road araçlar, 4x4 ATV'ler, "paintball" silahları, dağ bisikletleri ve sal ile pek çok zorlu engeli aşıp gizli kodları bulmaya çalıştılar. Bu arada yüksek kuleden ip inişi yapıp, su kemerlerine ağlarla tırmanıp, sallanan maymun köprüsünden geçip bireysel sınırlarının ötesine ulaştılar.

  Ara ara bastıran kar yağışı ise, kodların bulunmasını daha da zorlaştırdı. Ancak bu engellerin tümünü yüksek motivasyon ile aşan SAP ekibi, final alanına tüm gücünü kullanarak tam zamanında ulaştı. Ekip üyeleri, doğru strateji ve ekip çalışması sayesinde zorlu savunmayı da aşarak rakip kalenin bayrağını ele geçirdiler ve hedefe birlikte ulaşmanın keyfini yaşadılar.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı