Gündem Haberleri

  Şantajcıyla ilişkim olmadı

  Hürriyet Haber
  19.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MİLLİYETÇİ Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Bozkurt Yaşar Öztürk, kendisine gizli kamera ile tuzak kurup seks kasedine karşılık 250 milyar TL para istediği iddia edilen Şenay Pilevne'yi tanımadığını ve hiçbir ilişkisi bulunmadığını açıkladı.

  Kadıköy Cumhuriyet Savcısı Alaattin Demir tarafından hazırlanan iddianamede olayla ilgili olarak polisin ele geçirdiği şantaj unsuru seks kasedinde sevişen bir kadınla erkeğin bulunduğu, fakat yüzlerinin net olarak belirlenemediği belirtilmişti. İddianamede, emlakçılık yapan 44 yaşındaki Şenay Pilevne'nin MHP İstanbul Milletvekili Bozkurt Yaşar Öztürk'ün sevgilisi olduğu Pilevne'nin Öztürk'ten bir araba ve bir ev istediği, fakat Öztürk'ün bunları yerine getirmemesi üzerine ilişkilerinin bir süre bittiğinin anlatılmıştı.

  Dün yazılı olarak bir açıklama yapan Öztürk ise şantaj telefonlarından sonra vatandaşlık hakkını kullanarak polise haber verdiğini belirtti. Öztürk, ‘‘O günlerde hem yazılı hem görsel basına yaptığım açıklamalarda da belirttiğim gibi adı geçen kadınla bu şekilde bir ilişkim olmamıştır. Dolayısı ile sevgilim de olmamıştır. Konu yargıya intikal etmiştir. Yüce yargı gereğini yapacaktır’’ dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı