Gündem Haberleri

  Samsung'dan cep mağazası

  Hürriyet Haber
  12.07.2007 - 14:21 | Son Güncelleme:

  Pek çok sektörde faaliyet gösteren ve Türkiye'deki faaliyetlerinde tüketici elektroniğine verdiği ağırlığı artıran Güney Koreli Samsung, İstanbul'daki ilk cep telefonu mağazasını Şişli'de açtı.

  Cep telefonunda teknolojinin yanı sıra tasarıma da  büyük önem veren Samsung, Şişli'deki mağazada tüm modelleriyle tüketicisiyle buluşmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Dubai'de lansmanı yapılan dünyanın en ince telefonlarından oluşan Ultra II serisinin yanısıra Beyonce'nin de tanıtımlarında yer aldığı F300 modeli gibi en yeni ürünler de mağazanın vitrinleri süslüyor.

   Dün düzenlenen açılış töreninde konuşma yapan Samsung Genel Müdürü C.S. Lee, Türk tüketicisinin teknolojiyle birlikte tasarıma da çok önem verdiğini ve artık daha bilinçli olduğunu söyledi. Samsung'un dünyada tasarım denilince ilk akla gelen marka olduğu belirten Lee, aynı zamanda teknoloji harikası ürünleriyle kısa zamanda çok büyük bir başarı kaydettiklerini ekledi. Gelecek günlerde yeniliklerin devam edeceğini söyleyen Lee, ürünlerini sergilemek için bu mağazaların sayılarını yakında daha da artıracaklarını da ifade etti. Açılışa Avea Genel Müdürü Cüneyt Türktan, Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız ve çok üst düzeyde yönetici de katıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı