Gündem Haberleri

  Samsung’dan müzik setini andıran telefon

  Hürriyet Haber
  28.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Cep telefonu pazarındaki model zenginliğini artırma yoluna giden Samsung, ses ve görüntü teknolojilerinde üst seviye ürünleriyle tanınan Bang&Olufsen ile işbirliği yaparak, gelişmiş ses kalitesi ve yenilikçi tasarıma sahip, iddialı bir cep telefonu konsepti olan Serene’yi yarattı.

  Saf, sade ve yüksek kaliteye sahip Serene’nin geliştirilmesinin ardında daha kullanışlı ve konforlu bir iletişim sağlama fikri yatıyor. Telefonda Samsung mobil iletişim teknolojisi ile Bang&Olufsen'in, ileri akustiğe sahip ve yüksek seviyede verimlilik sağlayan patentli teknolojisi "ICEpower" kullanıldı.

  Minimalist bir tasarıma sahip Serene, kolay ve sade kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Özel bir şekilde işlenmiş alüminyum bir menteşe ile birbirine bağlanmış iki eşit parçadan oluşan Serene’de, ekran ve mikrofon alt kısımda bulunurken, yuvarlak şekildeki klavye ve hoparlör de alt kısımda yer alıyor.

  Serene, özel olarak tasarlanmış üç köşeli bir şarj ünitesiyle birlikte geliyor. Telefon şarj ünitesinde yer aldığında veya masa moduna getirildiğinde ekranı 180 derece çevrilerek mini bir dizüstü olarak kullanılabiliyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı