Gündem Haberleri

  Sahte komisere 11 yıl hapis

  A.A
  24.02.2011 - 19:54 | Son Güncelleme:

  Antalya'nın Alanya ilçesinde, bir kadına “cinsel saldırıda bulunduğu, hürriyetinden yoksun bıraktığı, parasını ve cep telefonunu gasbettiği” öne sürülen zanlı, 11 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  Alanya'da 29 Haziran 2010 tarihinde N.Ç. adlı kadına kendisini komiser olarak tanıtarak “cinsel saldırıda bulunduğu, hürriyetinden yoksun bıraktığı ve parasıyla cep telefonunu gasbettiği” iddiasıyla tutuklanan Osman Sucu, 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasında hakim karşısına çıktı.
  Duruşmada son sözleri sorulan sanık, yaptığından pişman olduğunu söyledi.Mahkeme, sanık Sucu'yu “yalan beyanda bulunmak, cinsel saldırı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve gasp” suçlarından 11 yıl hapis cezasına çarptırdı.

  OLAYIN GEÇMİŞİ

  Mendil satarak geçimini sağlayan N.Ç. (42) adlı kadın, 29 Haziran 2010 tarihinde, kendisini komiser olarak tanıtan Osman Sucu'nun (32), kendisine cinsel tacizde bulunduğunu, ara sokağa çekerek üstünü aradığını, cep telefonu ve 35 lirasını cebinden alarak kaçtığı iddiasıyla polise başvurmuştu.N.Ç'nin beyanı üzerine Osman Sucu, polis tarafından yakalanmıştı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı