Gündem Haberleri

  Sahnede evlilik teklifi

  Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA)
  15.11.2009 - 10:59 | Son Güncelleme:

  MERSİN Devlet Opera ve Balesi'nin 17 yıllık sanatçısı tenor, 46 yaşındaki Hakan Bölükbaşı, bir süre önce tartışma sonucu ayrıldığı nişanlısı soprano, 35 yaşındaki Işıl Cavga'ya, sahnede prova yaparken evlilik teklif etti.

  Tosca Operası'nın provasının yapıldığı salona bir kucak dolusu gül ve tek taş yüzükle gelen Hakan Bölükbaşı, orkestra şefi Vladimir Longu'nun ara vermesi üzerine sahne ortasında diz çöküp Işıl Cavga'ya evlilik teklif etti.

  Cavga, sürpriz teklifle şaşırırken, provadaki orkestra üyeleriyle solistler de Bölükbaşı'nı alkışlarla destekledi.

  Cavga'nın evlilik teklifini kabul etmesi ardından çift, 19 Kasım'da nikah için gün aldı. Bölükbaşı, “Işıl ile nişanlıydık. Ancak yaşanan bir takım olumsuzlar nedeniyle ayrıldık.

  Onu çok sevdiğim için vazgeçemedim. Bunun için ona sürpriz yaparak, sahnede arkadaşlarının yanında evlilik teklifinde bulundum” dedi. Teklifin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Cavga ise, şöyle dedi:
  “Her genç kızın, kadının rüyasını süsleyen çok romantik evlilik teklifi aldım. Bu teklif beni çok heyecanlandırdı. Provalar sırasında herkesin önünde gelip diz çökmesi, özür dilemesi, benim için büyük bir jest oldu. Hakan’ı kırmayarak bu romantik teklifine hayır diyemedim. Şimdi daha sağlam temeller üzerinde ilişkimizi sürdüreceğiz.”

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı