Gündem Haberleri

  Şahnaz’ın sevgilisi ODTÜ’nün haşarısı

  Hürriyet Haber
  01.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sosyal paylaşım sitelerine Şahnaz Çakıralp’le birlikte samimi fotoğrafları düşen ODTÜ öğrencisi Ozan Önen’in, birbirinden ilginç eylemlere imza attığı ortaya çıktı.

   İŞTE O FOTOĞRAFLAR     

  OYUNCU Şahnaz Çakıralp’le birlikte çekilmiş samimi fotoğraflarının medyada yayınlanması üzerine ilgi odağı olan ODTÜ öğrencisi Ozan Önen’in, ODTÜ’de son yıllarda kamuoyuna en çok yansıyan iki siyasi eylemin de baş aktörü olduğu belirtiliyor. GazeteODTÜLÜ Genel Yayın Yönetmeni Onur Görünmez’in, “Bir Memleket Gibidir ODTÜ” adlı kitabında yer alan bilgilere göre Ozan Önen’in, “ODTÜ’yü yıkacağım” diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e karşı kurulan ve yaptıkları esprili eylemlerle medyada çok ses getiren “ODTÜ’yü Yıkmak Güven-Özveri-Tecrübe İster Platformu”nun, Onur Görünmez ile birlikte iki kurucusundan biri olduğu ortaya çıktı. Ozan Önen’in aynı zamanda TÜBİTAK Bilim ve Teknik Dergisi’nin “Evrim” konulu Darwin kapağının sansürlenmesi üzerine de, “odtuevrimesahipcikiyor.com” internet sitesi üzerinden binlerce kişiyi örgütleyerek ODTÜ Stadyumu’nda bir araya getirdiği de biliniyor.
  ODTÜ Genç Yazarlar Topluluğu’nun da kurucu başkanı olan Ozan Önen, TwitterTakip.com sitesinin istatistiklerine göre, Türk kullanıcıları arasında en çok takip edilen blog yazarları kategorisinde de dördüncü sırada. Aynı sitedeki istatistiklere göre Şahnaz Çakıralp de, en çok takip edilen Türk oyuncular kategorisinde Hülya Avşar’ın ardından altıncı sırada yer alıyor. Şahnaz Çakırap’le ilişkisinin medyada yer almasının ardından paylaşım sitesine düşüncelerini yazan Özen’in, “Bir pazar sabahı Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinde ’sadece arkadaşız’ temalı haberlerde çıkacağım aklıma gelmezdi. Şahnaz Çakıralp’i seviyorum; bunu dile getirmekten çekinmiyorum, o da çekinmiyor” dediği öğrenildi.

   

   

   

   


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı