GeriGündem Şahan'ı karnıyarıkla tavlamış!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şahan'ı karnıyarıkla tavlamış!

Şahan'ı karnıyarıkla tavlamış!
refid:13639464 ilişkili resim dosyası

Merve Sevi, Şahan Gökbakar'ın kalbini yaptığı yemekle çalmış!

Merve Sevi / Foto Galeri

 

Recep İvedik 3'ün beklenen fragmanı / Video

 

Güzel oyuncunun yakın arkadaşlarına, "Şahan'a karnıyarık yaptım, bayıldı ve aşkımız başladı" dediği konuşuluyor.

Aşk yaşadıklarını açıklayan oyuncu Merve Sevi ile Şahan Gökbakar'ı birbirine yaklaştıran ortak tutkunun 'Yemek sevgisi' olduğu ortaya çıktı. Şahan Gökbakar'ın röportajlarında, "Birlikte olacağım kadının güzel yemek yapması şart" dediği biliniyor.

 

AŞK MUTFAKTA BAŞLAMIŞ

 

Merve Sevi'yi tanıyanlar ise güzel oyuncunun mutfakta usta olduğunu, özellikle ev yemeklerini çok iyi yaptığını biliyorlar. Sevi'nin yakın arkadaşlarına, Şahan ile iki ay önce bir alışveriş merkezinde karşılaştıktan sonra "Şahan'ın evinde ilk buluşmamızda ona çok sevdiği 'karnıyarık' yemeği yaptım, bayıldı ve aşkımız başladı" dediği iddia ediliyor.

 

YEMEK PİŞİRİYORLAR

 

Görüntülenmemek için Şahan Gökbakar'ın Rumelihisarı'ndaki evinde buluşan ikilinin, her buluşmalarında mutfağa birlikte girip yemek yaptıkları konuşuluyor. İlk aşkı olduğunu itiraf ettiği Paşhan Yılmazel ile bir yıl birlikte olan Merve Sevi'nin Yılmazel'den, Şahan Gökbakar yüzünden ayrıldığı dedikodularına ise Sevi'den şimdilik bir açıklama gelmedi.

 

ŞAHAN'LA OYNAMAM SAÇMA OLUR

 

Merve Sevi ile evlilik planları yaparken ayrılan Paşhan Yılmazel ilk kez konuştu. Yılmazel, "İlişkimiz ihanet yüzünden bitmedi. Biz ayrılalı bir ay oldu. İnşallah mutlu olur. “Recep İvedik'te oyuncu olarak yer alır mısınız” sorusuna ise Yılmazel, "Bu saaten sonra Şahan’la oynamam çok saçma olur" diye cevap verdi.

 

DİĞER HABERLER

  

  

  

Yorumları Göster
Yorumları Gizle