Gündem Haberleri

  Sağlıklı zayıflama

  Hürriyet Haber
  13.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Planet Health Club sağlıklı zayıflamak isteyenler için bir program geliştirdi. Düzenli beslenme, kardiovasküler egzersiz ve kuvvet kazanma programını kişiye özel olarak birleştirdiği FIT10 programı, yoğun iş temposu içinde çalışan, düzenli beslenme ve egzersizi olmayan, dolayısıyla fizyolojik, hormonal ve psikolojik sistemlerden istenilen verimi alamayan kişiler için ideal.

  12 saatlik koruma

  Colgate Total, patentli Tricloguard Sistem ile 12 saat süreyle anti-bakteriyel koruma sağlıyor. Böylece iki fırçalama arasında diş çürümelerini, dişeti hastalıklarını, bakteri plağını ve diştaşı oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

  Kampanya var

  Philips'in hayatı kolaylaştıran ıslak kuru halı yıkama makinesi ‘‘Triathlon 2000’’ sekiz ay vadeli ödeme imkanı ve buharlı ütü hediyesi ile iki kez kazandırıyor. Mart ayının ilk haftasında başlayan kampanya iki ay sürecek.

  Bol bol Levi's

  Levi's, 99 İlkbahar-Yaz sezonuna yeniliklerle girdi. Levi's'ın hareketli, aktif ve modern yaşamın unsurlarını giyime yansıttığı bol modellerden oluşan Fonksiyonel/All-Duty kreasyonunu gençlerin beğenisine sunuyor.

  Hacı Şakir şampuan

  110 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin en köklü sabun üreticisi olan Hacı Şakir bir buçuk yıl önce girdiği şampuan pazarına şimdi de kremli şampuanlar üretiyor. Doğal bitki sütlerinde bulunan nemlendirici proteinlerin besleyici etkilerini birleştirerek saçları daha yumuşak yapan bu kremlerde badem sütü ve hindistancevizi sütü kullanılmış.

  Balıkadamlara telefon

  Cep telefonlarının suya karşı da dayanıklı olmasını ister miydiniz? Aquapac firması, dağ ve deniz sporlarıyla uğraşan cep telefonu sahiplerini düşünerek bir kılıf geliştirdi. Bu kılıflar sayesinde cep telefonunuz su, çamur, toz, kum, yağ ve hatta mikroplardan bile korunmuş oluyor. Üstelik, Aquapac kılıfınızı giydirdiğiniz cep telefonunuzla denizde on metre dalabiliyorsunuz!

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı