Gündem Haberleri

  Sağlıkçılar mesaiye terörü kınayarak başladı

  Ayfer TOMBAK/BEYPAZARI (Ankara), (DHA)
  06.10.2008 - 12:37 | Son Güncelleme:

  ANKARA'nın Beypazarı İlçesi'ndeki Devlet Hastanesi'nin personeli, bu sabah mesaiye Aktütün Karakolu'nda şehit olan 15 askere saygı duruşu ve terörü kınayarak başladı.

  Türk Sağlık- Sen Beypazarı Şube Başkanlığı, hastane personelinin katılımıyla sabah saatlerinde iş başı öncesinde, hastane bahçesinde toplandı. Hastaneye tedavi amaçlı gelenlerinde de destek verdiği şehitlere saygı duruşu ve terörü kınamaya, Sağlık Grup Başkanı Dr. Kerem Zeki Fikret ile Başhekim Dr. Salim Sarıyıldız da katıldı. Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'na bölücü terör örgütü tarafından yapılan saldırı sessizce protesto edildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla Türk bayrağı gönlere çekildi.
  Türk Sağlık- Sen Beypazarı Şube Başkanı Ahmet Başal, “Çok acımız var, kelimelerle ifade etmekte zorlanıyorum. Terör örgütü PKK tarafından Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'na yapılan saldırıda 15 mehmetçiğimizi, evladımızı, kınalı kuzumuzu şehit verdik ve acımız büyük” diye konuştu. Daha sonra hastane personeli görevleri başına döndü.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı