Gündem Haberleri

  Sağanak yağış İstanbullulara zor anlar yaşattı

  Ertan KILIÇ-Ozan URAL-Soner HASIRCIOĞLU-Ali Kerem BENGİ/İstanbul (DHA)
  10.05.2018 - 06:34 | Son Güncelleme:

  İSTANBUL’da gece saatlerinde etkili olan sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı. Birçok vatandaş yağmurdan korunmak için iş yerlerine sığınırken gecenin kazananı ise şemsiye satıcıları oldu. Şemsiye almak zorunda kalan bazı vatandaşlar fiyatlardan şikayet ederek, "2 liralık şemsiyeyi 10 liraya alıyoruz" diyerek tepki gösterdi.

  İstanbul’da gece saatlerinde başlayan sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Meteorolojinin yaptığı uyarının ardından gece saat 01.00’den itibaren sağanak yağış İstanbul genelinde etkisini gösterdi. Yağmurdan korunmak isteyenler açık olan iş yerlerine sığındı.

  Sağanak yağış İstanbullulara zor anlar yaşattıYağmurdan korunmak isteyenlerin imdadına şemsiye satıcıları yetişti. Şemsiye almak zorunda kalan bazı vatandaşlar fiyatlardan şikayet ederek, "2 liralık şemsiyeyi 10 liraya alıyoruz" diyerek tepki gösterdi. Çocuklarıyla birlikte gezmeye çıkan ailelerde yağmurdan dolayı zor anlar yaşadı

  Sağanak yağış İstanbullulara zor anlar yaşattı
   Üsküdar Sahili’nde de vatandaşlar sağanak yağışta zor anlar yaşadı. Aracı bozulan bir kişi ise şemsiye altına aracını tamir etmek için uğraştı. Kimi vatandaşlar yağışta zor anlar yaşarken bazıları balık tutarak bir çift ise yağmur altına Kız Kulesi’ni görüntüleyerek yağmurun keyfini çıkardı.

  Sağanak yağış İstanbullulara zor anlar yaşattı

   

  Etiketler: hava durumu , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı