GeriGündem Şafak Sezer'in hayatı film olacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şafak Sezer'in hayatı film olacak

Şafak Sezer'in hayatı film olacak
refid:18584090 ilişkili resim dosyası

Hayatı film olacak Şafak Sezer, "Bu film, bende önemli bir yere sahip olacak" diyor.

Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen ünlü komedyen Şafak Sezer, önceki akşam Dolmabahçe'deki çay bahçesinde görüntülendi. Eski dostu olduğunu söylediği türkücü İzzet Yıldızhan ile birlikte mekanın şark köşesine geçerek iftar sonrası çay keyfi yapan Sezer, dostuyla eski günlerini yâd etti.

YILDIZHAN DA OLACAK    

Sohbet sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü komedyen, projeleriyle ilgili şöyle konuştu: "Bu sezon benim için çok yoğun geçeceğe benziyor. Öncelikle, Oya Başar'la birlikte rol aldığım 'Hacı Yatmaz' adlı dizinin çekimlerine başlayacağız. Onun yanı sıra, uzun yıllardır üzerinde durduğum ve bir nevi kendi hayatımı anlatacağım bir sinema filmi çekeceğim. Filmin adı 'Lades' olacak. Ben eskiden, Ankara Çinçin Mahallesi'nde bir gecekonduda yaşıyordum. Film de aynı yerde geçecek. Anlayacağınız, bu film bende çok önemli bir yere sahip olacak. Sezer, filmde İzzet Yıldızhan'a da küçük bir rol vereceğini belirtti.

MÜZİĞE DE EL ATACAK  

Şafak Sezer, müzik piyasasına da sıkı bir giriş yapacağını açıkladı. Önümüzdeki aylarda 'Zamansız Şarkılar' albümünü çıkaracak olan İskender Paydaş'la çalışacağını söyleyen ünlü komedyen, "İskender'in albümündeki bir parçayı birlikte seslendireceğiz' dedi.            

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle