Gündem Haberleri

  Sadece arkadaşız

  Hürriyet Haber
  04.08.2009 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Bir gün önce bir barda birlikte eğlenen Sinem Kobal ile Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, önceki akşam da Tarkan konserini birlikte izleyince kafalarda soru işaretleri bıraktılar.

  SİNEM KOBAL ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI        

  Oyuncu Sinem Kobal ile Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'ın sık sık birlikte görülmesi, ikili arasında bir ilişki olduğu haberlerinin de yayılmasına neden oldu. İkili, bir barda birlikte eğlendikten sonra önceki akşam da Harbile Açıkhava Tiyatrosu'nda Tarkan konserini birlikte izleyince akıllardaki soru işaretleri çoğaldı. Önceki akşam Tarkan konserine arkadaşlarıyla birlikte gelen Arda Turan, konser alanında ilgi odağı oldu. Daha sonra bu gruba katılan Sinem Kobal, bir arkadaşının yer vermesi üzerine Arda Turan'la birlikte konseri yan yana izledi. Meraklı bakışların ve soruların hedefi olan ikili, "Biz iyi arkadaşız" demekle yetindiler.
  Konser sonrası görüştüğümüz Sinem Kobal, "Arda'yla çok uzun zamandır çok iyi arkadaşız. Daha önce de birlikte görüldük, bundan sonra da birlikte görülebiliriz. Yanlış anlaşılma olmasın, gerçekten sadece arkadaşız. Onun kız arkadaşı varken de benim erkek arkadaşım varken de görüşüyorduk. Aslında bu kadar açıklama yapılacak bir durum bile değil bizim açımızdan" diyerek konuya açıklık getirdi.

  Tarkan geleneği bozmadı
  Hitt Prodüksiyon'un beş yıldır düzenlediği Açıkhava konserleri bu yaz da Tarkan'la başlarken, sanatçı sürpriz yaparak şarkılarını akustik versiyonda söyledi. Sesine güvenen ve akustikten kaçınmayan Tarkan'ın verdiği konseri izlemeye gelenler arasında Nilgün Belgün, Belgün'ün kızı Oylum, Gülşen Bubikoğlu, şarkıcı Emir, Mehtap Ar, Ar'ın oğlu Söz ve sevgilisi Aylin Çimen de vardı. Mehtap Ar'ın kolundaki annesinin ismi "Aysel" yazılı dövmesi dikkat çekti.

  Sadece arkadaşız           


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı