Gündem Haberleri

  Sabaha karşı basın toplantısı düzenledi

  Lokman DAĞ- Tufan HAMARAT/İZMİR, (DHA)
  31.07.2007 - 11:35 | Son Güncelleme:

  İzmir'in Sahilevleri semtinde Pelin Taşçı ile samimi görüntüleri yayınlanan Bülent Ersoy'un eşi popstar Armağan Uzun, sabaha karşı saat 02.00'de basın toplantısı yaptı. Armağan Uzun, “Bazı kötü niyetli kişiler farklı açılardan çektikleri fotoğraf ve görüntülerle benim evliliğimi bitirmek istiyorlar ama herşey yoluna girecek. Ak gün kara gün belli olacak” dedi.

  DÜN YAPTIĞI AÇIKLAMADA BUNLARI SÖYLEMİŞTİ

  ALDATMA OLAYINI SANAT DÜNYASI NASIL DEĞERLENDİRDİ

  ARMAĞAN'IN KAÇAMAĞI BÖYLE YAKALANDI- Foto-galeri  

  Aldatma skandalının başrolündeki popstar Armağan, bütün gün gazetecilerle köşe kapmaca oynadıktan sonra sabaha karşı saat 02.00'de basın toplantısı düzenledi. İzmir Güzelyalı semtinde Bonzai Cafe'de basın mensuplarının karşısına çıkan Armağan Uzun, yazılı açıklamasını okudu.

  Armağan Uzun, “Bundan önceki hayatımda halktan biri olduğumu unutmayın. Ben şöhret gömleğini Bülent Ersoy hanımla yaptığım evlilikten sonra giydim. Daha önceki yaşantımda çok sevdiğim arkadaşlarım vardı. O arkadaş da onlardan biri. Beni lütfen anlayışla karşılayın. Ben düğünümü, nişanımı ve kına gecesini toplumun örf ve adetlerine göre yaptım. Bunları yapan bir adam sizce eşini kısa bir sürede altatır mı?” dedi.

  Yazılı açıklamadan sonra soruları yanıtlamayan Armağan Uzun, gazetecilerin ısrarı üzerine de kendini kafeteryanın mutfak bölümüne attı. Yaklaşık iki saat buradan çıkmayan Armağan Uzun, ardından gazetecilere “Bazı kötü niyetli kişiler, farklı açılardan çektikleri fotoğraf ve görüntülerle benim evliliğimi bitirmek istiyor. Ama herşey yoluna girecek. Ak gün kara gün belli olacak” diye konuştu.

  Bülent Ersoy'un da görüntüleri izledikten sonra üzüldüğünü anlatan Armağan Uzun, “Ama kötü niyetli kişiler emellerine ulaşamayacak. ÇZünkü ben Bülent Ersoy'a gerekli güvenimi sağladım. Güzel günler bizi bekliyor bunu herkese göstereceğim” dedi. Armağan Uzun, daha sonra otomobiline binerek Bonzai Cafe'den ayrıldı.

  ÇOCUKLUK ARKADAŞIYLA YENİ TANIŞMIŞ

  Bülent Ersoy'un eşi Armağan Uzun'un, birlikte görüntülenince “Çocukluk arkadaşım, okul arkadaşım” dediği 21 yaşındaki Pelin Taşçı'nın Yeni Foça'da yaşadığı, 23 Temmuz'de konser için beldeye geldiğinde Uzun ile tanıştığı öğrenildi.

  İzmir'in Foça ilçesine bağlı Yeni Foça Beldesi'nde yaşayan Pelin Taşçı'nın Sahil Market'te kasiyer olarak çalıştığı, 23 Temmuz Çarşamba gecesi Yeni Foça'da Ti Bar'da sahneye çıkan Armağan Uzun'la o gece tanıştığı öğrenildi. İzmir'de çekilen tartışılan görüntülerin de bu konserden bir gün sonra 24 Temmuz'da çekildiği belirtildi.

  Pelin Taşçı'nın Ti Bar'daki konserde yer gösterici olarak 16 masadan sorumlu çalıştığı, karşılığında 50 YTL yevmiye aldığı işletmeciler tarafından belirtildi. Konser arasında üzerini değiştirmek için Ti Bar'ın karşısındaki Naz Hotel'e giden Armağan'la Pelin Taşçı'nın bu sırada tanıştığı, birbirlerine telefon verdiği öğrenildi. Armağan ve Pelin Taşçı'nın görüntüleri de 24 Temmuz günü akşam üstü Sahilevleri'ndeki Serender Yağmur Tesisleri'nde kameraya çekilmişti. Armağan'ın 26, Pelin Taşçı'nın da 21 yaşında olması nedeniyle Armağan'ın “Okul arkadaşım” savunmasını çürüttüğü gibi “Çocuklar arkadaşım” açıklaması da kendisinin Torbalılı, Pelin Taşçı'nın da Yeni Foçalı olması yüzünden havada kaldı.

  Cesur SERT/İZMİR, (DHA)

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı