GeriGündem Saati 20 YTL'ye sanal seks işçisi arıyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saati 20 YTL'ye sanal seks işçisi arıyorlar

Saati 20 YTL'ye sanal seks işçisi arıyorlar
refid:7570488 ilişkili resim dosyası

İngiltere'de bir firmanın verdiği "bazı internet siteleri için web kamera önünde çalışacak elemanlar aranıyor" ilanı ortalığı karıştırdı.

Başta muhafazakarlar olmak üzere pek çok kişi tarafından "seks endüstrisini yasallaştırıp genç kadınları bu sektörde çalışmaya cesaretlendirmekle" suçlanan ilanda, kabul edilecek olan adaylara bir saatlik çalışmaları karşılığında  8 Sterlin (Yaklaşık 20 YTL) ücret ödeneceği vurgulanıyor.

İşe alınacakların görev tanımları ise ilanda: "Müşterilerle açık saçık konuşmalar yapmak ve onların fantezilerine uygun performanslar sergilemek" olarak belirtiliyor. 

"Bu iş 18 yaşından küçükler için uygun değidir" denilen ilanda başvuranlarda tecrübe aranmadığı ve gerekirse "eğitmenlik hizmeti de verilebileceği" yazılı. İlanda belirtilen bir başka ayrıntı da işe kabul edilenlerin sabah 9:00 ile akşam 24:00 arasında ve haftada 15 ile 40 saat kadar çalışmaları gerektiği.

Ülkedeki muhafazakarlar bu ilanın genç kadınları kolay yoldan para kazanmak amacıyla bu tür kabul edilemez ve ahlak dışı işlerde çalışmaya özendirdiğini belirterek eleştiriliyorlar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle