Gündem Haberleri

  Rüzgar Çetin'den Ahmet Hakan'a mesaj

  Hürriyet Haber
  02.05.2017 - 11:22 | Son Güncelleme:

  Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, dünkü yazısında Rüzgar Çetin'e 'Bir dur, bir pişman ol' diye seslenmişti. Rüzgar Çetin o yazıya, 'Mutluyum demedim, yaralıyım bundan emin ol' diye cevap verdi.

  Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında, Rüzgar Çetin'in kendisine verdiği cevabı yazdı. Ahmet Hakan, "Dün köşemde 'bir dur, bir pişman ol' demiştim. Rüzgar mesaj atmış. Ağabey mutluyum demedim. Yaralıyım, çok pişmanım" dedi.

  İşte Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısında yer alan o bölüm:

  "Bir dur, bir pişman ol, bir kenara çekil, bir acı çek" falan yazdım ya... Mesaj atmış bana Rüzgar Çetin. Şöyle diyor: Ahmet ağabey! Yazmışsın sağ ol ama ben bunların hepsini yaptım.

  'YARALIYIM, BUNDAN EMİN OL'

  Mutluyum demedim, Yargıtay'dan umutluyum dedim. Yaralıyım, bundan emin ol. Hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağım. Olayın üzerinden bir buçuk yıl geçti. Sekiz ay hücrede tek başıma en büyük cezayı çektim.

  'HAYATIM MAHVOLDU'

  Kimseye verilmemiş emsalsiz bir hüküm yedim. Hayatım zaten mahvoldu. Ayrıca 10 yıl geçse de bu acı bitmez. Bunu sen de biliyorsun."

  Rüzgar Çetin diyor ki...Rüzgar Çetin diyor ki...

  Sinan Çetin'in oğlu kaza yaptı: Bir polis şehitBeşiktaş'ta ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin kullandığı lüks araçla bir polis aracının karıştığı kazada 1 polis memuru şehit olurken 1 polis memuru ise yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde lüks aracın karşı şeride geçerek polis aracına çarptığı görülüyor. Haber : Ali AKSOYER - Murat VAROL - DHA
  Etiketler: köşe yazısı , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı