Gündem Haberleri

  Rus uyruklu anne kızı ile kayboldu

  Özgür YILMAZ/ALANYA (Antalya), (DHA)
  04.12.2009 - 17:29 | Son Güncelleme:

  Antalya'nın Alanya ilçesinde bir kişi, 2 yaşındaki kızı ile kızının annesi olan birlikte yaşadığı Rus uyruklu kadının kaybolduğu iddiasıyla polise başvurdu.

  Antalya'nın Alanya İlçesi'nde oturan Abdurrahman Gökşen, polise başvurup, kaybolduklarını söylediği birlikte yaşadığı Rus uyruklu 28 yaşındaki Madinat Rusgitinmagomedova ile 2 yaşındaki kızları Semahat'ın bulunmasını istedi.

  Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvuran Abdurrahman Gökşen, 2 Aralık'ta evden çıkan Rus uyruklu birlikte yaşadığı Madinat Rusgitinmagomedova ile 2 yaşındaki kızları Semahat Gökşen'den haber alamadığını söyledi.

  Kızlarpınarı Mahallesi'ndeki evinden Semahat Gökşen'i parka götürmek için çıkan Madinat Rusgitinmagomedova'nın dönmediğini anlatan Gökşen, polisten birlikte yaşadığı kadını ve kızını bulmasını istedi. Nikahsız olarak birlikte yaşadığı kadının kendisini terk ettiğini düşünmediğini söyleyen Abdurrahman Gökşen, “Aramızda hiçbir sorun yoktu. Mutlu bir yaşantımız vardı. Hayatlarından endişe ediyorum. Görenlerin ya da yerlerini bilenlerin haber vermesini istiyorum” dedi. Polis, Rus kadını ve 2 yaşındaki kızını arıyor.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı