Gündem Haberleri

  Rus güzelin sevinç gözyaşları

  Saffet YENİGÜN/KEMER (Antalya), (DHA)
  17.05.2010 - 13:09 | Son Güncelleme:

  ANTALYA'nın Kemer İlçesi'ndeki ‘Club Kemer Aura' tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen ‘Miss Criystal Crown Güzellik Yarışması'nda Rus güzel 18 yaşındaki Olga Bobkova 1'inci oldu. Rus güzeli sevinç gözyaşları dökerken arkadaşları tarafından güçlükle sakinleştirdi.

  RUZ GÜZELİN SEVİNÇ GÖZYAŞLARI - Foto - galeri

  Kemer'de 1 hafta önce kampa giren Rus ve Ukraynalı 14 güzel, ‘Club Kemer Aura' tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen ‘Miss Criystal Crown Güzellik Yarışması' finalinde podyuma çıktı. Bikini, kürk, mayo ve elbiselerle podyuma çıkan güzelleri, kulüpte eğlenen yerli ve yabancı turistler dikkatle izledi. Jüri üyelerinden puan alabilmek için podyumda hünerlerini sergileyen güzeller izleyicilerden de büyük alkış aldı. Yarışma sonunda ‘Miss Criystal Crown', Rus güzel Olga Bobkova oldu. Kulübün işletmecisi Adnan Şeker tarafından anons edilen Rus güzel bir anda sevinç gözyaşları dökmeye başladı. Gözyaşları ardından makyajı da akan güzeli, arkadaşları sakinleştirdi.

  Yarışmada ayrıca ‘Miss IF Leather' Rus güzel 19 yaşındaki Natalia Lobedava, ‘Miss Tez Tour' Ukraynalı güzel 20 yaşındaki Rita Kurakinaz, ‘Miss Burn' Rus güzel 19 yaşındaki Alena Onoprivenko, ‘Miss Fame Residance' ise Rus güzel 19 yaşındaki Katya Sasonava oldu. Güzellere taçlarını sponsor firmaların temsilcileri taktı. Yarışmanın ardından güzeller, kulüpte kendileri için ayrılan alanda dans ederek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı