Gündem Haberleri

  Romanların kavgasında, 3 kişi pompalı tüfekle yaralandı

  Recep İSTEK/KAYSERİ, (DHA)
  30.08.2006 - 11:50 | Son Güncelleme:

  Kayseri’de Yıldırımbeyazıt Mahallesinde oturan Roman aileler arasında bugün çıkan kavgada pompalı tüfek kullanılması sonucu 3 kadın yaralandı. Kavga, tam techizatlı Çevik Kuvvet ekipleri tarafından biber gazı da sıkılarak güçlükle bastırdıldı.

  Yıldırımbeyazıt Mahallesi Elibol Sokak'ta Demir ile Polat aileleri arasında husumet nedeniyle çıkan yılın 5'inci kavgasına kadınlar ve çocuklar da karışınca kavga büyüdü. öfkeye kapılan Yaşar Demir tek katlı gecekondusunun üzerinden kavga eden kalabalığa pompalı tüfekle ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalarla 21 yaşındaki Yağmur Demir, 17 yaşındaki Gül Aydoğmuş ve 19 yaşındaki Yıldız Polat yaralandı. Yaralılar, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesine kaldırıldı.

  Asayiş ekipleri olayı bastırmakta zorlanınca, Çevik Kuvvet'ten yardım istedi. Tam teçhizatlı, biber gazlı çevik kuvet polisleri olay yerine gelerek kalabalığı dağıttı.

  Aralarındaki yaralamadan doğan husumet nedeniyle, 6 yıldır yılda 3- 5 kez birbirine giren, aynı zamanda akraba olan Demir ve Polat ailesinden 5 kişi gözaltına alındı. Olayda pompalı tüfek kullanan Y.D.’nin ise aranmasına başlandı
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı