Gündem Haberleri

  Robert De Niro'nun gençliğine benziyor

  Sema DENKER
  29.12.2001 - 01:59 | Son Güncelleme:

  Cem Davran, Türk-Alman ortak yapımı olan ‘‘Roj'un Sonbaharı’’ adlı filmde Almanların dünyaca ünlü top modeli Claudia Schiffer'la kamera karşısına geçecek. Davran, Amerika'da bir yapım şirketiyle de kontrat imzladı. Bu proje de hayata geçtiğinde rol arkadaşı Julia Roberts olacak.

  Claudia Schiffer’la film

  Ünlü tiyatrocu Cem Davran'ın yüzüne şans iki kere güldü. Birincisi, Almanya'nın dünyaca ünlü top modeli Claudia Schiffer'ın da rol aldığı ‘‘Roj'un Sonbaharı’’ isimli film. Türk-Alman ortak yapımı olan filmde Cem Davran, Batmanlı, ama bir eşkıya kızıyla evli olan entelektüel bir gazeteciyi canlandıracak. Davran'ın eşini ise, eski Kültür Bakanlarından Fikri Sağlar'ın tiyatrocu kızı Gerçek Ağaoğlu oynayacak. Filmin senarist ve yönetmenliğini Handan Öztürk yapacak. Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan filmin Almanya'daki ortakları, Claudia Schiffer'la her konuda anlaşma sağlandığını bildirdiler.

  Julia Roberts olabilir

  Cem Davran bir yandan bu büyük projenin hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan da gizli gizli Hollywood'la görüşmeler yapıyor. ‘‘Balalayka’’ filminin Amerika'daki festivallerde gösterilmesinden sonra bir yapım şirketi tarafından aranan Cem Davran, geçtiğimiz aylarda Hollywood'a giderek görüşmeler yaptı. Bu konuda hiçbir açıklama yapmayan, ancak yapım şirketiyle görüştüğünü doğrulayan Davran'nın bir de deneme filmi çektiği öğrenildi. Çekimlerin sonunda teklif alan Davran, yeniden Amerika'ya giderek bir oyuncu ajanıyla kontrat imzaladı. Robert De Niro'nun gençliğine benzetilen Cem Davran'a yapılan film teklifi eğer hayata geçerse, genç tiyatrocunun rol arkadaşı Julia Roberts olacak.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı