Gündem Haberleri

  Rize Belediye Başkanı: 50 lira verin ben çıkartayım

  Muhammet KAÇAR/RİZE, (DHA)
  13.07.2012 - 14:53 | Son Güncelleme:

  Rize Belediye Başkanı AK Parti’li Halil Bakırcı, yeni açılan semt pazarı nedeniyle park alanına girip çıkmakta zorlandıklarını belirten TIR şoförleriyle tartıştı. "Buradan çıkamayan araba sürmesin" diyen Başkan Bakırcı, "Araç başına 50 lira verin, ben çıkarayım" dedi.

  Taşlıdere Mahallesi’nde her hafta cuma günleri açılmaya başlanan semt pazarını yardımcıları ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Halil Bakırcı, esnafla sohbet etti, alışveriş yapanlarla görüştü. Bakırcı, pazardan ayrılırken, TIR şöförlerinin semt pazarı nedeniyle park alanına giriş çıkışta zorluk yaşadıkları yönündeki şikayetleriyle karşılaştı. Başkan Bakırcı, "Buradan çıkamayan araba sürmesin" diyerek şoförlere çıkıştı.

  "50 LİRA VERİN..."

  Bir sürücü, "Her şoför buradan çıkar ama ama zorlanıyoruz" diye yanıt verdi. "Çıkabiliyorsan daha ne konuşuyorsun? Araç başına 50 lira verin, ben çıkarayım" diyerek tartışmayı sürdüren Başkan Halil Bakırcı, TIR’ı park alanından çıkarmak için şoförlerle TIR’ına iddiaya girmek istedi. Şoförlerle ilginç diyaloğunu bir süre devam ettiren Başkan Bakırcı, sorunun çözümü için düzenleme yapacaklarını belirterek bölgeden ayrıldı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı