Gündem Haberleri

  Rita Darı Winkler için Ermeni kilisesinde ayin düzenlendi

  İHA
  21.04.2016 - 16:13 | Son Güncelleme:

  Almanya'dan İstanbul'a geldikten bir süre sonra kaybolan ve cesedi Gölcük'te bir işyerinde varilin içinde üzerine beton dökülmüş şekilde bulunan Alman vatandaşı 39 yaşındaki Rita Darı Winkler için Meryem Ana Ermeni Kilisesi'nde ayin düzenlendi. Kızının tabutuna sarılarak gözyaşlarına boğulan acılı anne, güçlükle sakinleştirildi.

  Alman vatandaşı 2 çocuk annesi 39 yaşındaki Rita Darı Winkler için düzenlenen ayine genç kadının ailesi ve yakınları katıldı.

  Ermeni Patrik Genel Vekili Başpiskopos Aram Ateşyan yönettiği ayine gözyaşları içinde katılan anne Seta Darı, kızının tabutuna sarılarak gözyaşlarına boğuldu.

  Ritanın öldürülmeden önce son görüntüleri ortaya çıktıRita'nın öldürülmeden önce son görüntüleri ortaya çıktı

  Anne Seta Darı'nın sakinleştirilmesinin ardından ayin törenine geçildi. Ayin sırasında da anne Seta Darı ve teyze Silva Darı, uzun süre gözyaşı döktü. Törenin ardından cenaze aracına konan tabut, Almanya'ya götürülmek üzere Atatürk Havalimanı'na gönderildi.

  Öldürülen Alman kadının annesinin gözyaşlarıÖldürülen Alman kadının annesinin gözyaşları

  "BU OLAY KAPATILMASIN"

  Rita Darı Winkler için Ermeni kilisesinde ayin düzenlendi

  Ayinin ardından açıklama yapan teyze Silva Darı, "Bu olay kapatılmasın, bu cani biran önce yakalansın. Rita'nın iki çocuğunun yüzüne biz nasıl bakacağız. Katilin bir an önce yakalanmasını istiyoruz. Kırmızı bülten daha çıkmamış. Bir an evvel o caninin yakalanması lazım. Bizimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

  Alman Rita Winkler cinayetinde yeni gelişmeAlman Rita Winkler cinayetinde yeni gelişme  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı