Gündem Haberleri

  Rezidansta sır ölüm! Polis o kimliğin sahibinin peşinde

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  31.12.2017 - 14:31 | Son Güncelleme:

  İstanbul Esenyurt’ta, dün bir rezidansın 3’üncü katındaki günü birlik kiralanan daireden düşerek yaşamını yitiren 18 yaşındaki Buket Şimşek’in erkek arkadaşı olduğu sanılan G.İ.’yi yakalamak için harekete geçti. Aranan kişi, Buket Şimşek’i yaralı halde hastaneye bırakıp kayıplara karışmıştı.

  Buket Şimşek’in düştüğü dairede araştırma yapan polis, G.İ. adına düzenlenmiş bir kimlik buldu.

  Rezidansta sır ölüm Polis o kimliğin sahibinin peşindeKimliğin, genç kızın geceyi geçirdiği erkek arkadaşı olduğu ihtimalini değerlendiren Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, poliste suç kaydı bulunan G.İ.’yi her yerde arıyor.

  Dairede yapılan aramada 400 gram esrar, bir pet şişenin içinde ne olduğu belirlenemeyen pembe toz ve, esrar içenlerin kullandığı, soda şişesinden yapılmış “Kova” adı verilen düzenek buldu.

  Rezidansta sır ölüm Polis o kimliğin sahibinin peşinde

  GENÇ KIZIN HASTANEYE GETİRİLME ANI KAMERADA

  Yaşanan olayda kızın hastaneye şüpheli tarafından getirilme anı ise kameraya yansıdı. İHA'da yer alan görüntülerde üstü kırmızı olan bir şahsın panik içinde sedyeyle kızı hastaneye getirmesi görülüyor.

  Rezidans'ta genç kızın sır ölümüEsenyurt'ta rezidanstan aşağıya düşüp öldüğü ileri sürülen 18 yaşındaki Buket Çiçek'in hastaneye getirilme anı kamerada.Olay, geçtiğimiz günlerde Esenyurt'ta yaşandı. İddiaya göre akşam saatlerinde 18 yaşındaki Buket Çiçek erkek arkadaşı olduğu iddia edilen şahıs ile bir evde kalıyordu. Nasıl olduğu bilinmeyen bir şekilde Çiçek'in aşağıya düştüğü iddia edildi. Yaralı halde erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen kişi tarafından yakındaki bir özel hastaneye getirilen Çiçek hastanede hayatını kaybetti. Esenyurt Polisi ise Çiçek'i hastaneye bırakıp kaçtığı öne sürülen şahsı arama çalışması başlattı. Polisi yaptığı aramada ise evde bir miktar uyuşturucu madde bulundu. Yaşanan olayda kızın hastaneye şüpheli tarafından getirilme anı ise kameraya yansıdı. Görüntülerde üstü kırmızı olan bir şahsın panik içinde sedyeyle kızı hastaneye getirmesi görülüyor.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı