Gündem Haberleri

  Reyting için şehit ailelerini kullandılar

  Hürriyet Haber
  24.10.2007 - 13:16 | Son Güncelleme:

  Sayan, reyting uğruna şehit ailelerinin kullanıldığını belirterek 'Sözde değil, özde duyarlı olun' dedi.

  Seda Sayan'ın fotoğrafları için tıklayın...

  Seda Sayan meslektaşlarını fena eleştirdi. Sayan, reyting uğruna şehit ailelerinin kullanıldığını ve program program gezdirildiğini söyleyerek 'birilerini' topa tuttu. Sayan, 'Sözde değil, özde duyarlı olun' dedi.

  Seda Sayan da programında isim vermeden bazı kişileri ve programları eleştiren konuşmalar yaptı. Sayan, diğer programlar gibi şehit haberlerini gündemine taşımamış ve "Acılarımızı buraya taşıyarak birilerini sevindirmeyelim" mesajı vermişti.

  Seda Sayan, isim vermeden, birkaç gündür programlarına şehit ailelerini davet ederek yayın yapanları sert bir dille eleştirdi. Sayan, "Ağzına köpek bağlanmış birileri var. Havlıyorlar. Bırakın bu durumdan rant sağlamayı ayıptır. Herkes işini yapsın. Ben ilk günden beri üzüntümü dile getirdim. Ama mutsuzluğumuzdan başkalarının keyif almasına müsaade etmeyelim. Sözde değil, özde duyarlılığınızı gösterin. Bunlar bir şeyler yaptılar, abarttılar, saçmaladılar, o insanları kullandılar, stüdyo stüdyo insanları gezdirdiler. Eğer biz kendi içimizde birbirimize düşersek bundan zevk alırlar. Bayılıyorlar, kendimizi bir gösterelim diye. Yapmayın o şehit ailelerine böyle. Çünkü onların derdi başka, yazık. Onları kullananlarda hata" dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı