Gündem Haberleri

  Resepsiyonda o an: Erdoğan ve Bahçeli arasında dikkat çeken diyalog

  İHA
  01.10.2017 - 22:22 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’deki yasama yılı açılış resepsiyonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile rozeti üzerine sohbet etti. Erdoğan MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'la rozetlerini değiştirirken, Adan “Bayrak değişimi” diyerek espri yaptı.

  TBMM’deki yasama yılı açılış resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanına gelerek, bir süre sohbet etti. Bahçeli'nin yakasındaki Türk bayrağı rozetine işaret eden Erdoğan, “Renkleri değiştirmişsiniz” dedi.

  Bahçeli de elbiselere göre değiştiğini söyledi. Daha sonra sohbete TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım da eşlik etti.

  Resepsiyonda o an: Erdoğan ve Bahçeli arasında dikkat çeken diyalog

  "BAYRAK DEĞİŞİMİ"

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın Türk bayrağı rozetini beğenen Erdoğan, Adan'ın rozetinin fosforlu olduğunu kaydetti. Erdoğan, Adan ile rozetlerini değiştirirken, Adan “Bayrak değişimi” diyerek espri yaptı.

  Rozet değişiminden sonra Erdoğan, Bahçeli'ye, yeni yasama yılının hayırlı olması ve daha başarılarla dolu olmasını temenni etti.

   

   


  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (30.09.2017-2)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: erdoğan , adan , mhp , rozet , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı