Gündem Haberleri

  Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara seslendi

  Sefa ÖZKAYA
  10.08.2014 - 19:51 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Üsküdar Kısıklı’daki konutundan ayrıldı. Halkın büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Erdoğan Haliç Kongre Merkezindeki seçim koordinasyon merkezine giderek vatandaşlara seslendi. Başbakan Erdoğan "asıl konuşmamı saat 22:00'de genel merkezimizde yapacağım" dedi.

  Erdoğan’ın çıkışı sırasında vatandaşlar İstiklal Marşı okudu.

  İŞTE 2014 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

  Vatandaşlar, konutundan yürüyerek çıkan Erdoğan’a büyük sevgi gösterisinde bulundu.

  AK PARTİ GENEL MERKEZİ ÖNÜNDE COŞKULU BEKLEYİŞ

  Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara seslendi VE O PANKART AÇILDI

  Başbakan Erdoğan çevredekileri selamladıktan sonra açıklama yapmadan makam aracına binerek Kısıklı’dan ayrıldı.

  2007 BALKON KONUŞMASI

  Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara seslendi 2010 BALKON KONUŞMASI

  Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara seslendi 2011 BALKON KONUŞMASI

  Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara seslendi 2014 BALKON KONUŞMASI
  HALİÇ'TEKİ SEÇİM MERKEZİNE GİTTİ

  Erdoğan Kısıklı'dan Haliç'teki Seçim Koordinasyon Merkezi'ne gitti.

  HALKA SESLENDİ

  Erdoğan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

  Sevgili kardeşlerim sevgili İstanbullular sizlere şöyle bir teşekkür yapmak üzere huzurlarınızdayım. Zira asıl konuşmamı genel merkezimizde yapacağım. 22:00 gibi Ankara’da konuşmamı yapacağım ve burada süratle havaalanına geçip Ankara’ya intikal etmemiz lazım. Ankara’ya gidene kadar zaten yüzde 100 sandıklar açılmış olsun neticeyi de buna göre inşallah almış olalım.

  Şu anda henüz maçın daha uzatmalarını oynuyoruz. Daha henüz bitmiş değil.

  İnşallah hakem son düdüğü tabi ki YSK kararıyla açıklayacak ama tribünler de bir şeyin kararını erir. Ve milletimiz malum 5 Temmuz’da çıktığımız yolculukta bugün sandıklarda iradesini ortaya koydu. Şu anda da yüzde 97 gibi sandıkların neticesini almış vaziyetteyiz. Yüzde yüz olarak neticeyi aldığımız anda o zaman milletimizle inşallah genel merkezimizin balkonundan seslenerek kucaklaşacağız. Ben dualarınızı bekliyorum.

  Maltepe’de söylediğim gibi hakkınızı helal edin diyorum. Biz de bu yolda milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Vatanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Daha ileri bir demokrasiyi onun standartlarını ülkemizde egemen kılmak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Çözüm sürecini ülkemizde egemen kılmak için koşturacağız.

  Gencinden kadınlarımızdan tüm beyefendi kardeşlerime kadar hepsine teşekkür ediyorum.

  HAVALİMANI’NDA DA KONUŞTU

  Erdoğan, Ankara’ya hareketinden önce Atatürk Havalimanı’nda da otobüsten vatandaşlara seslendi.

  Erdoğan şunları söyledi:

  Biraz sonra Ankara genel merkezden tüm Türkiye ve dünyaya sesleneceğim ve müsaade ederseniz bir an önce Ankara'ya ulaşalım diyorum. Bugüne kadar ki gayretleriniz için teşekkür ediyorum. İnşallah cumhurbaşkanlığı seçimleri hayırlara vesile olur. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum.

  SÜMEYYE ERDOĞAN: "HAYIRLI OLSUN"

  Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki evinden ayrılırken, dışarıda kendisini bekleyen vatandaşların sevgi gösterileri üzerine aracından inerek yanlarına gitti. Bu sırada, kızı Sümeyye Erdoğan da biraz ileriden babasını izledi. Sümeyye Erdoğan, DHA muhabirinin "Sümeyye Hanım, tebrikler" sözüne karşılık, "Teşekkürler, sağolun" diye cevap verdi. Sümeyye Erdoğan, "Neler hissediyorsunuz?" sorusunu da, "Hayırlı olsun" diye yanıtladı.  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı