Gündem Haberleri

  Randevuda dehşet

  İhsan YALÇIN/DHA
  03.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Minibüs şoförü, son kez görüşmeye çağırdığı eski sevgilisi barışma teklifini reddedince maket bıçağını çekti. Boğazını kestiği üniversiteli kızı sokağa atıp kaçan şoför yakalanınca, “Yarım bıraktığım işi tamamlayıp onu öldürecektim” dedi.

  KONYA’da minibüs şoförlüğü yapan Nuri Keleş (25), 4 ay önce ayrıldığı üniversite öğrencisi sevgilisi D. Seher D.’ye (22) telefon ederek, “Seni son kez görmek istiyorum, buluşalım” dedi. Genç kız, “Seninle normalde buluşmam. Ama 6 ay önce senin için bankadan çektiğim 5 bin lira parayı bana geri vereceksin” diyerek dün akşam saatlerinde Keleş’in yanına gitti. Keleş, D. Seher D.’yi otomobiline aldı ve barışma teklifinde bulundu.

  Bana borcunu öde/images/100/0x0/55eac8f2f018fbb8f8968e48

  D. Seher D., Keleş’e “Seninle artık barışmamız imkânsız. Telefonda bana borcunu ödeyeceğini söyledin. Ben de o yüzden geldim. Paraya da ihtiyacım var. Bana borcunu en kısa sürede öde” dedi. Tartışma sırasında Keleş, maket bıçağı ile D. Seher D.’nin boğazını kesti. Sonra da kanlar içindeki genç kızı Selçuk Akşemsettin Mahallesi Sille Kavşağı’nda yol ortasına atıp kaçtı.

  Arkadaşıyla yakalandı

  Yoldan geçen bir sürücü tarafından hastaneye götürülen ve tedaviye alınan Selçuk Üniversitesi öğrencisi D. Seher D., polise yaşadıklarını anlattı.

  Bu ifadenin ardından kaçan Keleş ile olay sırasında yanında bulunduğu ileri sürülen arkadaşı S.Ç. (25) polis tarafından yakalandı. Keleş, polise verdiği ilk ifadede, “Yakalanmasam yarım bıraktığım işi tamamlayacaktım. Seher’i öldürecektim” dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı