Gündem Haberleri

  Radyo Frekans ile sıkılaştırmada son

  A.A.
  09.05.2011 - 10:23 | Son Güncelleme:

  Yağ hücrelerinin kişi tarafından harcanabilir hale getirildiği çoklu frekans sistemi olan “Core” teknolojisinin uygulandığı reaction yöntemi ile yüz, kol, bacak ve göbekte tek seansta belirgin, beş seansta sıkılaşma mümkün...

  Core teknolojisinin uygulandığı reaction ile bölgesel olarak uygulanan 30 dakikalık işlemden hemen sonra selülitler de yok ediliyor.

  Estetisyen Tülay Aras, yaptığı açıklamada, yeni teknoloji ile cildi sıkılaştırmak için yeni kolajen ve elastin üretiminin harekete geçirildiğini, yüz ve vücudun sıkılaşıp pürüzsüzleştirildiğini anlattı.

  Reaction'un özellikle kol, karın ve basen çevresini incelterek, bu bölgelere orantılı şekil verdiğini belirten Aras, reaction'un estetik tedavide FDA onaylı bir sistem olduğunu vurguladı.

  Reaction RF'nin şu an kullanılabilen en güçlü radyo frekans selülit kırma cihazı olduğunu ifade ederek, “FDA onaylı Reaction cihazı ile selülitli bölgede çok hızlı sonuç alınıyor. Vakum teknolojisi ile çok kuvvetli aynı anda 3 frekansta radyo dalgaları üretebilen reaction vücutta bölgesel olarak 30 dakikalık işlemden hemen sonra sıkılaşma ve selülitlerde azalma görülüyor. Aras, radyo frekans sistemi cilt yüzeyinde ısı oluşturmadan cilt altıdaki ödemli selülit dokuyu ısıtarak ve selülite sebep olan partiküller üzerinde titreşim yaratarak parçalıyor” diye konuştu.

  Reaction ile cildi sıkılaştırmak için yeni kolajen ve elastin üretiminin de harekete geçirildiğini anlatan Aras, “Yüz ve vücut sıkılaşıp pürüzsüzleşiyor. Lipoliz reaksiyonunu harekete geçirilerek, aynı zamanda dermal yapıyı güçlendirilerek selülit yok ediliyor. Kol, karın ve basen çevresini incelerek, bu bölgeler sıkılaştırılarak şekillendiriliyor” dedi.

  REACTION'IN SIRRI CORE TEKNOLOJİSİ

  Aras'ın verdiği bilgiye göre, Reaction'nın yeni boyutu, patentli estetik teknolojisi CORE (Kanalize Optimal RF Enerjisi) çoklu frekans özelliği ile dikkat çekiyor.
  Radyofrekans tedavilerine yeni bir yaklaşım olan CORE'de üç farklı RF frekans kanalı bulunuyor. Bunun yanı sıra 4. bir boyut olarak da tek bir atışta 3 RF frekansını bir araya getiren çoklu kanal modu bulunuyor. Her bir frekans kanalı, tam olarak belirli bir penetrasyon derinliğini hedefliyor. Dördüncü boyuttaki çoklu-kanal modu, aynı anda bütün dermal katmanlardan geçerek cilt katmanlarının orta ve derin seviyelerini tam penetrasyonla tedavi ediyor. Bu şekilde, selülit, vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma tedavileri çok boyutlu bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

  Tedavi edilen vücut bölgesine göre kanal modunu seçebilme özelliği, konforlu ve güvenli bir tedavi sunarken etkin sonuçlar alınmasını sağlıyor. Buna ek olarak, vakum terapisi özelliği, cildi iki RF elektrotunun arasına yerleştiriyor. Böylece tedavinin etkisi artıyor ve geniş bölgelerde RF enerjisinin daha derine etki etmesi sağlanıyor.

  Tek olarak ya da bir arada kullanılabilen çoklu RF frekansları, tedavi kontrolü, tam hedefleme, daha geniş dermal penetrasyon ve daha yüksek enerji konsantrasyonu ile etkin klinik sonuçlar alınmasını mümkün kılıyor.

  CİLT SIKILAŞIYOR

  Reaction cilt sıkılaştırıcı tedavileri, sıklık ve yoğunluk arasında denge sağlıyor. Daha ince, daha hassas göz kapağı çevresi ve alın bölgeler, hastaya minimum rahatsızlık verecek şekilde yüksek frekanslarla tedavi edilirken, yanaklar, gövde ve sırt gibi daha kalın alanlar daha hafif ya da multi-kanal modlarıyla tedavi ediliyor.

  Reaction'nun dokulardaki kolajen liflerle etkileşime girmesiyle, anında pürüzsüzleştirici ve sıkılaştırıcı etki elde ediliyor. Aynı zamanda, kırışıkları azaltıcı özelliğiyle termal olarak da doğal kolajen üretimini harekete geçiriliyor.

  Çoklu frekansların bir arada kullanılması, tedavinin etkisini yoğunlaştırıyor. Böylece derin doku penetrasyonu sağlanarak selülitler etkin bir şekilde tedavi edilirken, aynı zamanda bölgesel incelme sağlanıyor. Seans sayısı tipine, deri yapısına ve yaşa göre değişiyor. Tek seansta ciddi vücutta belirgin sonuçlar elde edilirken, kesin sonuç 5-10 seansta görülüyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı